Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Čarodějky, ubytování Vernířovice

Penzion U Čarodějky se nachází v obci Vernířovice v Jeseníkách. Penzion je uzpůsoben na rekreaci rodin s dětmi, školy v přírodě, školení a kurzy. Součástí objektu je hřiště a bazén. K dispozici vám je celkem 23 lůžek v 7 pokojích. Penzion U Čarodějky se nachází v obci Vernířovice v Jeseníkách. Penzion je uzpůsoben na rekreaci rodin s dětmi, školy v přírodě, školení a kurzy. Součástí objektu je hřiště a bazén. K dispozici vám je celkem 23 lůžek v 7 pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Krom samotného areálu penzionu je i v okolí mnoho míst, která stojí za vidění. Jeseníky jsou vyhledávanou turistickou lokalitou po celý rok. Malebná krajina vybízí ke krátkým procházkám i horským túrám.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion U Čarodějky - Vybavení pokojů

V 7 pokojích je možné ubytovat až 23 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Penzion U Čarodějky - Možnosti stravování

Přímo v penzionu naleznete restauraci s barem a výčepem.

Penzion U Čarodějky - Okolí ubytování

Jeseníky jsou vhodné pro celoroční rekreaci. V létě se můžete vydávat po značených stezkách na pěší i cyklistické výlety. Mezi nejzajímavější místa patří nejvyšší hora Moravy Praděd nebo unikátní vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. V Jeseníkách najdete kromě známých cílů i místa téměř nedotčená člověkem.
Odpočinek naleznete v blízkých Velkých Losinách kde jsou pro vás připraveny termální lázně s bazény, saunami a vířivkami.
V zimních měsících najdete v okolí mnoho sjezdovek různých délek a obtížností. Pro úplné začátečníky jsou připraveny lyžařské a snowboardové školy.

Fotografie Penzion U Čarodějky

Penzion U Čarodějky
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Čarodějky

Velká mapa