Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


AA Pension Hoffmann Praha, ubytování Praha 5

AA Pension Hoffmann se nachází v rezidenční čtvrti Stodůlek 10 min. od stanice metra a 15 minut metrem od centra, 20 minut od letiště Václava Havla. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, bezplatné parkování pod uzamčením a WiFi. Za příplatek jsou k dispozici bohaté kontinentální snídaně. Kromě pokojů nabízíme posezení pro kuřáky i nekuřáky na 2 venkovních tersách - kryté a otevřené, které jsou vybaveny zahradním nábytkem. Naší předností je bezplatné užívání uzavřeného parkoviště v ohrazeném objektu a bezplatný vysokorychlostní internet se signálem dostupným v pokojích, v ostatních prostorách i na terasách. Pro zájemce poskytujeme bohaté kontinentální snídaně s teplým chodem. Na… Více… požádání rezervujeme vstupenky na kulturní akce. Podáváme turistické informace, praktická doporučení pro návštěvníky Prahy atd.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 800 Kč za pokoj na noc!

AA Pension Hoffmann Praha - Vybavení pokojů

K dispozici je jednolůžkový, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, vysokorychlostní bezdrátový internet, televizi s plochou obrazovkou, varnou konvici, vysoušeč vlasů, společnou chladničku a společnou jídelnu pro podávání snídaní. Internetový signál pokrývá rovněž venkovní terasy.

AA Pension Hoffmann Praha - Možnosti stravování

V penzionu nabízíme pro zájemce bohaté kontinentální snídaně. V průběhu dne se můžete najíst ve 100 metrů vzdálené restauraci nebo si nakoupit jídlo v potravinách u restaurace. V docházkové vzdálenosti jsou další restaurace, pizzerie, pivnice, supermarkety Lidl, Kaufland a další.

AA Pension Hoffmann Praha - Okolí ubytování

Vedle penzionu se rozkládá rozsáhlý centrální park, který vybízí k procházkám a cyklistickým vyjížďkám do Dalejského údolí a chráněné krajinné oblasti Prokopského údolí, golfové hřiště Motol, krytá tenisová hala, krytá zimní hala, fitnesscentra atd.
V blízkém okolí jsou nákupní střediska Lužiny, Luka, Galerie Nové Butovice, Metropole Zličín, supermarkety Lidl, Kaufland, Tesco, Globus, sídla velkých firem jako Siemens, SAP, Trumpf, Accenture, Trigema, ČSOB, autosalony Mercedes, Subaru, Hyundai, Kia, velkoprodejny Makro, Sconto, IKEA, XXLutz, Moebelix, Jysk, dále pak nemocnice Motol, Na Homolce, oční klinika Nové Butovice, zubní klinika, "Německá čvrť" s německou školkou a školou a "Britská čtvrť".
Stanice hromadné dopravy - autobusová zastávka Nová Kolonie linky č.174 spojující penzion se stanicemi metra Luka na trase B a Nemocnice Motol na trase A, se nachází pouhé 3 minuty chůze od ubytování. Pokud přijedete autem nebo na motorce, zaparkovat můžete na uzavřeném parkovišti v objektu penzionu. Pro každý pokoj je k dispozici parkovací místo v objektu.

Fotografie AA Pension Hoffmann Praha

AA Pension Hoffmann Praha
Zvětšit fotografii

Mapa AA Pension Hoffmann Praha

Velká mapa