Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U Beránka Náchod, ubytování Náchod

Hotel U Beránka, postavený v secesním stylu, se nachází přímo v centru města Náchod, přesto však v klidném prostředí s výhledem na náchodské náměstí, kterému vévodí náchodský zámek. Našim hostům nabízíme ubytování v pokojích v původní secesní části nebo v moderní, nově přistavené části hotelu. K dispozici jsou 2 výtahy a bezbarierový přístup do všech prostor hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím, televizorem a některé klimatizací. Nabízíme i ojedinělou možnost pobytu v Prezidentském apartmá až pro 5 osob, o rozloze cca 150 m2, se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, stylovou pracovnou a jídelnou. Navštívit můžete i městské Divadlo Dr. Josefa Čížka, které sídlí ve stejné… Více… budově jako hotel. Příjemné posezení nabízí Dannyho kavárna, kde si můžete vybrat z několika druhů kávy, domácích dezertů, bohaté vinotéky a především z mnoha druhů piva přímo z náchodského pivovaru Primátor. Za hezkého počasí můžete sledovat dění na náchodském náměstí z naší letnívyužít posezení na letní zahrádec zahrádky.   V hotelu je k dispozici 125 lůžek, včetnědvou bezbariérových pokojů, tří apartmánů a popř. Prezidentského Apartmá. Recepce v provozu od 06.00 do 23.00 hod. Parkování pro hosty přímo před hotelem za poplatek (parkovací automat). Recepce má k dispozici k zapůjčení pouze 20 parkovacích karet. V ceně ubytování je zahrnuto DPH a snídaně formou teplého a studeného bufetu nebo ala carte (dle obsazenosti) v hotelové restauraci. Poplatekz pobytu, ve výši 20 Kč / os. / noc není v ceně zahrnutý.Od poplatku jsou osvobozeny děti do 18ti let a senioři nad 70 let. Pobyt s polopenzí je možný za příplatek 250 Kč / os. / noc (tříchodová večeře - polévka, hlavní jídlo a salát nebo dezert). Domácí mazlíčci jsou povoleni po dohodě, za poplatek 200 Kč/noc. Celý hotel je nekuřácký, kouření je možné pouze mimo objekt a na letní zahrádce. Hotelová restaurace i Dannyho kavárna nabízí široký výběr jídel ze stálého i poledního menu. Za poplatek nabízíme i službu praní a žehlení prádla. Rodinám s malými dětmi zapůjčíme dětskou postýlku (100 Kč). K dispozici je i místnost s kulečníkem.          

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel U Beránka Náchod - Nabízené služby

Nabízíme celou řadu cenově zvýhodněných pobytových balíčků pro jednotlivce, seniory i rodiny s dětmi.
Parkování přímo před hotelem za poplatek (parkovací automat).
Ve vstupní hale hotelu je možné shlédnout výstavu, věnovanou náchodskému rodákovi. architektu Janu Letzlovi.
Zapůjčíme Vám piknikový košík, který naplníme dobrotami dle Vašeho přání.
Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy jak na ubytování, tak i na konzumaci v hotelové restauraci nebo Dannyho kavárně.
Doporučujeme využít on line check in k urychlení Vašeho ubytování.

Hotel U Beránka Náchod - Vybavení pokojů

Hotelové pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, podle umístění, vybavení a poskytovaných služeb.
STANDARD  -  Dvoulůžkové pokoje v nové části hotelu, vybavené sociálním zařízením, ledničkou, wi-fi, trezorem a fénem. Minibar je možný zpoplatněný na požádání. TV na vyžádání.
SUPERIOR  -  Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rovněž v nové části hotelu, vybavené stejně, jako pokoje STANDART, TV, zvýhodněné klimatizací a výhledem na náměstí.
SECESE -  Pokoje v původní secesní části hotelu, stylově zařízené, s klimatizací a výhledem na náměstí. V ceně těchto pokojů je minibar při příjezdu (doplňování je zpoplatněno).
              Na některých pokojích typu SECESE je rovněž možnost přistýlky. Na těchto pokojích nejsou povoleni domácí mazlíčci.
APARTMÁ - Pokoje v secesní části hotelu s klimatizací a výhledem na náměstí, stylově zařízené. Každé apartmá má rozlohu cca 70 m2 - ložnice, koupelna a jídelna nebo pracovna.
               Jsou rovněž vybaveny TV, wi-fi a fénem.
               V ceně je zahrnuta mísa s ovocem, sekt a minibar při příjezdu (doplnění zpoplatěno).
PREZIDENTSKÉ APARTMÁ - spojení apartmánů dvou apartmánů ve druhém patře hotelu vznikne prezidentské apartmá o rozloze 150 m2 - 2 ložnice, 2 koupelny, pracovna, jídelna a šatna.

Hotel U Beránka Náchod - Možnosti stravování

Ve stylové secesní restauraci Hotelu U Beránka najdete gastronomické lahůdky i tradiční krajové speciality v moderním pojetí. Nabízíme zvýhodněné polední menu i výběr ze stálého jídelního lístku. V Dannyho kavárně můžete posedět u sklenky vína z naší bohaté vinotéky a k výborné kávě Julius Meinl nabízíme dezerty z naší domácí cukrárny. V létě můžete posedět na venkovní zahrádce.
Kromě restaurace a kavárny disponuje hotel i salonkem a dalšími konferenčními prostory, takže u nás můžete uspořádat nejen rodinné, ale i jiné společenské akce, jejichž průběh zajistíme dle Vašeho přání.
 

Hotel U Beránka Náchod - Okolí ubytování

Náchod není jen zámek s vyhlídkou, ale i jedinečná architektura funkcionalismu a hlavní město Škvoreckého románů. Láká také na překrásnou přírodu nedalekých Adršpašsko-teplických skal a Babiččina údolí. Atraktivní je i z hlediska dostupnosti lyžařských areálů v Krkonoších, Orlických horách i polském příhraničí. Okolí je také propojené pestrou sítí cyklostezek.
Zájemcům o historii nabízí okoli spoustu hradů a zámků, např. Nové Město nad Metují, Opočno, Hospital Kuks, Ratibořice. Přímo ve městě lze navštívit kromě zámku i Regionální muzeum nebo si vyšlápnout na pevnost Dobrošov a posilnit se na Jiráskově chatě s krásným výhledem do krajiny.
Cca 25 km od Náchoda je známá ZOO Dvůr Králové nad Labem a přehrada jako z pohádky - Les Království v Bílé Třemešné (4km od ZOO). Odtud můžete krásnou přírodní stezkou kolem přehrady dojít až do Hostinného (cca 8 km), kde se nachází monumentální radnice, podpíraná dvěma obry.
V nedalekém příhraničním městečku Kudowa Zdrój lákají k návštěvě známé lázně, umístěné v nádherném lázeňském parku, nebo krytý bazén Vodní svět s mořskou vodou. Zde můžete nakoupit i v rozlehlé tržnici a projít se lázeňským městečkem.
Na výlety do okolí nabízíme zapůjčení piknikových košů, které naplníme podle Vašeho přání.
Kompletní nabídka výletů po okolí je hostům k dispozici na recepci hotelu.
Na přání zajistíme i společný odvoz nejen pro skupiny, ale i pro jednotlivce nebo rodiny s dětmi.
 
Autobusové nádraží: 500 m Vlakové nádraží: 500 m Vlakové nádraží: 500 m
Taxi pro 3-7 osob je neustále k dispozici.

Fotografie Hotel U Beránka Náchod

Hotel U Beránka Náchod
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U Beránka Náchod

Velká mapa