Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL UNION LOUNY, ubytování Louny

Romantický hotel v renesančním stylu se nachází v centru města Louny vedle gotického kostela Sv. Mikuláše. Hotel Union nabízí ubytování ve 26 nadstandardně vybavených pokojích. Hotel Union patří k významným hotelům Loun již od roku 1880. Postaven a vybaven je v renesančním stylu. Hotel nabízí příjemné, klidné a romantické prostředí. Pro hosty je zde připraveno 26 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím včetně 2 luxusních apartmá. Ve všech pokojích i restauraci je WIFI internet zdarma. Součástí hotelu je restaurace a rychta, denní bar, hlídané parkoviště, víceúčelový velký sál a nově i relaxační centrum se solnou jeskyní.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za osobu na noc!

HOTEL UNION LOUNY - Nabízené služby

Hotel nabízí hlídané parkoviště, denní bar, salonek, praní prádla, směnárnu, trezor a WIFI internet zdarma. V hotelu je možné se ubytovat i se psem.

HOTEL UNION LOUNY - Vybavení pokojů

Hotel nabízí 26 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů včetně 2 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem a televizí se satelitním příjmem. Apartmá jsou navíc vybaveny trezorem. Ve všech pokojích je WIFI internet zdarma.

HOTEL UNION LOUNY - Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace a rychta, která připravuje pro hosty speciality české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí také snídaně a obědy. V letních měsících je otevřena i zahradní restaurace.

HOTEL UNION LOUNY - Okolí ubytování

Královské město Louny leží na řece Ohři a je nazýváno Jižní branou Českého středohoří. V okolí Loun je možné navštívit hrad Křivoklát, hrad Krašov, Divickou tvrz či Kapucínské skály.

Fotografie HOTEL UNION LOUNY

HOTEL UNION LOUNY
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL UNION LOUNY

Velká mapa