Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apt. Biskupcova 48, centrum , ubytování Praha 10

Utulný apt. v klidné ulici, s balkonem do parku luxusně zařízený se zdravotními matracemi, parkety, kvalitní koberci, kuchyně s odolnou pracovní deskou-italský štuk. Najdete soukromí a lepší vybavení v dobrém stavu. Všechno je nové. 20 minut do centra (Václavské nám.) a 10min k nejbližší stanici metra Želivského (zelená linka). Apartmán s 2 ložnicemi , obývací pokoj s rozkládacím gaučem, Kuchyň:Jídelní stůl,čisticí potřeby,varná deska,trouba,sušička,kuchyňské potř, kompletní nádobi, pračka v koupelně, Satelitní TV jen programy zdarma poloha 65 m2.  kapacita 6 osob,  Informujte prosím Apt. Biskupcova 48, centrum o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky… Více… při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 200 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody. za úklid po zakončení pobytu 25€.            

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apt. Biskupcova 48, centrum - Vybavení pokojů

okoj 1 č.:manželská ​​​​postel + povlečení osuška, ručník, skříň s zrcadlem , toaletní stolek,noční stolek psací stů. Pokoj č.2:  balkon manželská postel, zdravotní matrace, výstavná skříň s zrcadlem,noční stolek,  psací stůl. Obývací pokoj +jídelna: rohový rozkládací gauč, konferenční stolek,televize,jídelní stul, židle,kuchyňská linka. mikrovlna trouba, vařič,kove var, topinkovač, myčka nádobí, lednička+mrazák, žehlička prkno na žehlení,a kuchyňsky spotřeby, koupelna společná s WC, pračka,toaletní papír . předsíň: výstavná skříň s zrcadlem, botník

Apt. Biskupcova 48, centrum - Možnosti stravování

10 hospod a restaurací v okruhu 0,1 až 2 km s více než 10 druhů piva. 4 Pizzery, 5 tradiční a sushi bar. Lidl supermarket a každý den až do 20-21h 3 mini supermarkety.

Apt. Biskupcova 48, centrum - Okolí ubytování

Zastávky tramvají č.9 vozovna Žižkov '' Vozovna Žižkov '' na hlavní železniční stanici 15min., Václavské náměstí 20 min.Zastaví Biskupcova tramvaje 10, 11, 16 na nejbližší stanici metra "" Želivského "" 10min.
Klidná ulice s Kino Aero promítáním filmů v cizích řečích, 2km panoramatický výhled na Prahu z největší jezdeckou sochou v Evropě - Národní památník Zhishka, cyklistické stezky podél na vrcholu kopce v Praze atd.
Vzdálenost k obchodu: O,3 -0,5 kmrestaurace: 0,1 2kmStřed obce: 15 kmVzdálenost k letišti Václav Havel - 20 kmVzdálenost k nejbližší železniční stanici:Hlavní nádraží - 4 kmVzdálenost k dálnice:Muzeum - 2 km

Fotografie Apt. Biskupcova 48, centrum

Apt. Biskupcova 48, centrum
Zvětšit fotografii

Mapa Apt. Biskupcova 48, centrum

Velká mapa