Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Trosky, ubytování Rovensko pod Troskami

Hotel Trosky se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou – hradem Trosky. Stojí na místě bývalého „Pensionátu na Troskách“, který postavil a provozoval v 30. letech minulého století restauratér pan František Pozník. Současnou podobu hotel získal po kompletní rekonstrukci v roce 1985. V roce 2005 byla rekonstruována kuchyně a zmodernizovány všechny pokoje. Hotel je v celoročním provozu a jeho kapacita je 39 lůžek v pěti pokojích (5 x 2 lůžkový) a pěti vícelůžkových apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Všechny pokoje i apartmány mají kompletní sociální zařízení. K dispozici jsou i připojení k internetu a televizory.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 690 Kč za osobu na noc!

Hotel Trosky - Možnosti stravování

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci. Mimo letní sezónu červenec - srpen pro Vás zajistíme rodinné oslavy (svatby, životní jubilea, různá setkání „po letech“, křtiny) a firemní akce (večírky, rauty, školení, setkání s Vašimi zákazníky) včetně ubytování, nebo také školy v přírodě.

V hotelové restauraci můžete ochutnat tradiční hotová česká jídla a speciality minutkové kuchyně. Nejen pro ty nejmenší jsou připraveny zmrzlinové poháry, sladké moučníky a jiné dobroty.


Na objednávku pečeme husy, kachny, selata, vepřová kolena, jídla ze zvěřiny i klasické zabijačky. Záleží jen na Vašem přání.Kromě příjemného posezení v restauraci nebo na terase Vám nabízíme také možnost uspořádání společenských a firemních akcí - oslavy, svatby, pohřby, školení, prezentace, rauty, večírky nebo bankety. K dispozici je salonek s kapacitou 35 míst.


Bistro nabízí hostům i návštěvníkům nápoje a jídla rychlého občerstvení (párky, klobásy, hot dogy), ale také jídla hotová z nabídky hotelové kuchyně.


Snídaně jsou kontinentální (výběr zněkolika druhů snídaňových menu).

Obědy a večeře pak výběrem z nabídky hotových a minutkových jídel.

Hotel Trosky - Okolí ubytování

Kouzelná krajina Českého ráje láká všechny sportovce i romantické turisty a nejen je. Chcete jít pěšky, jet na kole, šplháte po skalách, jezdíte na koni, rádi se koupete nebo chcete jenom odpočívat? Tak potom je to ideální místo pro Vás! V Českém ráji se Vám splní jakékoliv přání.


Přejete si strávit několik klidných a pohodových dní v zimě na běžkách? I to je v Českém ráji možné. Pravověrní zimní turisté nebudou obtěžováni ruchem a shonem obvyklým v lyžařských centrech a uvidí turistické a přírodní zajímavosti tohoto kraje v nové, nezvyklé podobě zimní krásy a romantiky.

Autobusové nádraží: 10000 m
Centrum: 10000 m
Vlakové nádraží: 4000 m

Fotografie Hotel Trosky

Hotel Trosky
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Trosky

Velká mapa