Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé, ubytování Bílá

Apartmány Na Faře & STODOLA NA BÍLÉ se nacházejí v úplném srdci beskydských hor, v oblíbené turistické destinaci Bílá v Beskydech. Jedná se o příjemné, rodinné ubytování v těsné blízkosti lyžařského areálu SKI Bílá (v zimě), lanovky Zbojník a Dětského letního parku (v létě). Ubytování tvoří 2 nově zrekonstruované budovy, umístěné ve společné zahradě. Apartmány Na Faře se nacházejí v úplném srdci beskydských hor, v údolí řeky Ostravice, v obci Bílá v Beskydech. Naše apartmány jsou nově zrekonstruované v historickém objektu bývalé fary, která byla původně  postavena v roce 1910 k již tehdy existujícímu dřevěnému kostelíku. Dřevěný kostel sv. Bedřicha byl postaven na náklady olomouckého arcibiskupa… Více… Bedřicha z Fürstenbergu v letech 1873 až 1874. Teprve na počátku dvacátého století byla ke kostelíku přistavěna fara. Při rekonstrukci jsme plně zachovali tradiční plášť staré fary a vnitřní prostory jsme upravili na osm komfortních apartmánů moderního typu pro dvě až osm osob. Mimo apartmány se ve sklepních prostorech nachází úschovna, kde si můžete uložit Vaše kola, lyže a jiné sportovní potřeby.  V zahradě u domu je k dispozici zahradní bazén se slanou vodou a ohřevem. K večernímu posezení můžete využít zahradní altán s velkým grilem.  V resortu Bílá je možno využít moderního wellness centra Hotelu Bauer nebo v nedalekých Velkých Karlovicích v areálu hotelu Horal. Přírodní wellness si můžete rovněž užít u říčky Bílá Ostravice, která protéká obcí a na svém břehu má krásnou promenádu s cyklostezkou s možností koupání v malých přírodních tůňkách. Přírodní relax naleznete i v lesích okolo Bílé, které jsou plné hub, borůvek, malin a dalších lesních plodů. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé - Vybavení pokojů

V našich apartmánech naleznete vše potřebné pro pohodlně strávenou dovolenou. Apartmány jsou nově zrekonstruovány a moderně vybaveny. Každý z nich má vlastní kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Apartmány mají k dispozici společenské místnosti v přízemí domu a velkou zahradu s možností grilování. Kola, lyže a další sportovní vybavení si můžete uschovat ve vyhrazených prostorách budovy a v případě, že Vám nějaké to sportovní vybavení chybí, tak Vám jej rádi zapůjčíme v naší půjčovně. Přímo v domě jsou pro Vás zdarma k dispozici badmintonové rakety, kroket, míče a frisbee disky. V případě špatného počasí můžete využít celou řadu deskových a zábavných společenských her.
V zahradě u domu je k dispozici zahradní bazén se slanou vodou a ohřevem. K večernímu posezení můžete využít zahradní altán s velkým grilem. 

Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé - Možnosti stravování

Každý apartmán má vlastní kuchyňku. Apartmány mají k dispozici společenské místnosti v přízemí domu a velkou zahradu s možností grilování. 

Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé - Okolí ubytování

Rodiny s dětmi mají v resortu Bílá v Beskydech pořád co dělat. Hlavním lákadlem je dětský letní a lanový park v Bílé, který je svou rozlohou a vybavením největším svého druhu na Moravě. V parku si mohou děti samy hrát nebo využít animačních a jiných zábavných programů pod vedením vyškolených instruktorů. Přímo v obci narazíte také např. na Stezku beskydských pašeráků, obůrku s divokou zvěří či Bílanskou promenádu s dětskými hřišti. Lanovkou Zbojník můžete vyrazit na hřebeny Beskyd a dále pokračovat až na vrchol Lysé Hory, Smrku, Grůně nebo Bílého Kříže. V resortu Vám zapůjčíme naše kola, elektrokola nebo koloběžky a na výlet na hory nebo do okolí můžete vyrazit sami nebo s našimi průvodci.
V okolí se rovněž nachází tradiční beskydské hospůdky, kde jsou podávány domácí speciality a regionální piva. Pro milovníky kultury je k dispozici nedaleké Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, hrad Hukvaldy, Kopřivnické muzeum aut, Hornické muzeum Landeck a mnoho dalších kulturních památek.
V blízkém okolí, v obcích Čeladná, Ostravice a Velké Karlovice rovněž najdou své milovníci jízdy na koni nebo golfu. V okruhu dvaceti kilometrů jsou k dispozici čtyři překrásná golfová hřiště, které patří k nejlepším v republice. V případě špatného počasí jsou k dispozici wellnes centra přímo na Bílé nebo v nedalekých Velkých Karlovicích na Hotelech Bauer resp. Horal.
V zimě je poloha apartmánů naprosto ideální pro rodiny s dětmi.  Nachází se přímo v lyžařském areálu Bílá, pár kroků od největšího dětského zimního parku, jehož součásti naše apartmány jsou.
Ski resort Bílá nejznámějším lyžařským střediskem na Severní Moravě s největším dětským zimním parkem a lyžařskou školou a moderně vybavenou lyžařskou a snowboardovou půjčovnou SUN Ski & Board School. Milovníci běžeckého lyžování mohou vyrazit na túru přímo od našich apartmánů, kde začíná Beskydská běžecká magistrála.
Ze směru od Ostravy (přes Frýdlant nad Ostravicí a Ostravici) po silnici I/56 - v obci Bílá, cca 100m za hotelem Bauer (ze křížkem po levé straně) odbočíte doprava, po 20m doleva a přijedete na parkovistě u obou budov. Ze směru ze Žiliny nebo Rožnova pod Rahdoštěm - po silnici I/56 v Obci Bílá, cca 50m za dřevěným kostelelm Sv. Bedřicha (před křížkem po pravé straně) odbočíte doleva, po 20m opět doleva a přijedete na parkovistě u obou budov.

Fotografie Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé

Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Na Faře & Stodola Na Bílé

Velká mapa