Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Roháč, ubytování Malá Morávka

Penzion Roháč nabízí ideální podmínky pro pořádání školních lyžařských kurzů, firemních setkání a dalších akcí v samotném centru lyžařského areálu SKI KARLOV v Karlově pod Pradědem. Penzion Roháč nabízí ideální podmínky pro pořádání školních lyžařských kurzů, firemních setkání a dalších akcí v samotném centru lyžařského areálu SKI KARLOV v Karlově pod Pradědem. Penzion se nachází ve výšce 725 m.n.m. Součástí penzionu je restaurace, pizzerie, venkovní posezení, dětské hřiště s atrakcemi, trampolína, pískoviště, průlezky, houpačky, skluzavky. Pokoje jsou dvoulůžkové a vícelůžkové, společné sociální zařízení, společenská místnost je vybavena TV, DVD, fotbálek aj. Vhodné… Více… pro ubytování skupin a pořádání školních zájezdů, soustředění nebo školení, možnost pořádat oslavy, firemní akce. Vyhlášená domácí kuchyně, pizzerie s vlastní pecí, bar plný dobrého pití. Možnost polopenze, popřípadě plné penze, snídaně formou bufetu. Celoroční provoz. Parkování u objektu (v zimních měsících pouze s řetězy). Penzion je nekuřácký, pro kuřáky vyhrazen speciální prostor. Objekt má samostatnou lyžárnu, možnost úschovy kol. WI-FI připojení zdarma v celém objektu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Roháč - Vybavení pokojů

Pokoje jsou dvoulůžkové a vícelůžkové, společné sociální zařízení.

Pension Roháč - Možnosti stravování

Součástí penzionu je restaurace, pizzerie, venkovní posezení. Vyhlášená domácí kuchyně, pizzerie s vlastní pecí, bar plný dobrého pití. možnost polopenze, popřípadě plné penze, snídaně formou bufetu.

Pension Roháč - Okolí ubytování

V těsné blízkosti penzionu se nachází 3 lyžařské vleky, v okolí dalších 14 lyžařských svahů, umělé zasněžování, noční lyžování. V okolí mnoho turistických, běžeckých a cyklotras, k využití bazén se slanou vodou v blízkosti penzionu, tenisové kurty, volejbalové hřiště, cyklo a in-line okruh, trampolína, pískoviště, průlezky, houpačky, skluzavky.
Pension je snadno dostupný vlastním vozem, v zimním období jsou však nutné zimní řetězy.

Fotografie Pension Roháč

Pension Roháč
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Roháč

Velká mapa