Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata 7 dvorů, ubytování Vernířovice

Chata 7 dvorů se nachází v obci Vernířovice, která je obklopena krásnou a klidnou přírodou. Ubytovat se zde můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chata 7 dvorů se nachází v obci Vernířovice, která je obklopena krásnou a klidnou přírodou. Ubytovat se zde můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Objekt se nachází na klidném místě, nezapomnělo se tu ani na děti, které se mohu vyřádit na zahradě. Okolní krajina skýtá mnoho příležitostí k trávení volného času. Hlavní devízou tohoto regionu jsou rozsáhlé možnosti pro pěší i cyklistické turisty, a také pro lyžaře. Ovšem v blízkém okolí se… Více… nachází i zajímavé pamětihodnosti.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chata 7 dvorů - Vybavení pokojů

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Nechybí televizor,lednička a rychlovarná konvice. Standardem je bezplatné připojení k internetu.

Chata 7 dvorů - Možnosti stravování

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně. Na další denní jídla můžete docházet do 250 metrů vzdáleného ubytovacího zařízení s restaurací.

Chata 7 dvorů - Okolí ubytování

Jeseníky jsou známé pro svou rozmanitou krajinu. Značené pěší i cyklistické stezky vás pohodlně dovedou k těm nejznámějším cílům, ale i k místům téměř nedotčeným člověkem. Vydat se můžete na nejvyšší horu Moravy, kterou je Praděd. Za vidění stojí unikátní vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně. V okolí je i mnoho zajímavých naučných stezek.
V zimě jsou okolní svahy rájem pro všechny lyžaře. Najdete zde lyžařské areály,mimojiné Kouty(15 min),Přemyslov(20min),Červenohorské sedlo(30min), které nabízejí mnoho sjezdovek, které uspokojí zdatné lyžaře i úplné začátečníky. Ti mohou využít i lyžařské a snowboardové školy, které jsou rozesety po okolí. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány kilometry běžkařských tratí.
Dokonalou relaxaci vám nabízí Termály Velké Losiny (10 min). Jedná se o unikátní termální park, který je jediný svého druhu v České republice. Najdete zde 9 termálních bazénů, vodní atrakce, 3 typy saun a mnoho dalšího.
Odpočinout si můžete také v nedalekých lázních Karlova Studánka (45 min), tam jsou pro vás připraveny bazény, sauny i masáže.
Zaparkovat lze zdarma přímo u penzionu.

Fotografie Chata 7 dvorů

Chata 7 dvorů
Zvětšit fotografii

Mapa Chata 7 dvorů

Velká mapa