Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Vernířovice 89, ubytování Vernířovice

Chata Vernířovice se nachází na klidném místě v centrální části Jeseníků. Budova je obklopena malebnou přírodou. Chata se pronajímá celá a ubytovat se zde může až 19 lidí. Chata Vernířovice se nachází na klidném místě v centrální části Jeseníků. Budova je obklopena malebnou přírodou. Chata se pronajímá celá a ubytovat se zde může až 19 lidí. Kromě plně zřízeného interiéru chalupy je vám k dispozici i terasa s posezením, venkovní bazén nebo dětské hřiště. Okolí skýtá mnoho příležitostí k trávení volného času. V létě můžete podnikat výlety po horách nebo relaxovat u bazénu. V zimě zde najdete ráj pro všechny lyžaře.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chata Vernířovice 89 - Vybavení pokojů

Chata disponuje celkem 19 lůžky v 5 ložnicích. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, dvě koupelny s toaletou. Součástí jedné z koupelen je sauna. Nechybí ani společenská místnost s krbem, barem s výčepem, satelitní televizí, audio vybavením a společenskými hrami.

Chata Vernířovice 89 - Možnosti stravování

Stravu si můžete připravit v perfektně vybavené kuchyni, která je součástí chaty. Ve vzdálenosti 200 metrů od objektu najdete chatu s celodenním stravováním.

Chata Vernířovice 89 - Okolí ubytování

V zimním období najdete v okolí mnoho sjezdovek různých délek a obtížností. Nejbližší lyžařský areál je vzdálen 200 metrů od chaty. Na své si přijdou i milovníci bílé stopy, pro ně jsou zde upravovány kilometry běžeckých stop.
Relaxovat můžete na termálním koupališti ve Velkých Losinách nebo v lázních Karlova Studánka, kde si můžete užít bazény, sauny nebo masáže.
Okolní příroda vybízí k pěší a cyklistickým výletům. Po značených stezkách se můžete vydat například na Praděd, k unikátní vodní elektrárně Dlouhé Stráně nebo na Červenohorské sedlo.
Po celý rok jsou okolní lesy plné lesních plodů.
Zaparkovat lze zdarma na krytém místě na oploceném pozemku chaty.

Fotografie Chata Vernířovice 89

Chata Vernířovice 89
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Vernířovice 89

Velká mapa