Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Sv.Terezie , ubytování Praha 5

EXKLUZÍVNÍ ubytování (45m2) pro max. 2 osoby v barokním stylu v komplexu budovy ze 17.století bylo pojmenováno po zakladatelce řádu sester karmelitek svaté Terezii. Krásné a tiché místo pro Vaši romantickou dovolenou v centru Prahy 5 Smíchova, v klidné a bezpečné oblasti, v blízkosti řeky Vltavy, barů, obchodů,společenského života. Pražský hrad, Karlův most, Petřínská rozhledna, Václavské náměstí a jiné jsou hned v blízkosti. Turistické informace - doprava (bus, tramvaj, metro) jsou v apartmánu. Za 8 minut chůzí se dostanete na tramvaj a autobus, kterými jste za 7 minut u Vltavy.        Apartmá nabízí bezplatné WI-FI, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná… Více… konvice, kávovar - káva za poplatek 1EUR), obývací pokoj s postelí (plocha lůžka 180x190cm, druhý menší pokoj slouží k relaxaci. Koupelna nabízí umyvadlo, sprchový kout , ručníky, toaletní mýdlo, fén na vlasy, žehličku, žehlící prkno a WC. Pračka a sušička (na mince) a posilovna je ve společných částech domu - v suterénu. V objektu je společné atrium - stoly, židle, popelníky. Můžete zde relaxovat, zde napsat pohlednici, dát si ranní snídani, posedět s přáteli u sklenky vína,....nebo si dát i cigaretu :)  Ubytovací zařízení nemá recepci! Host obdrží po schválení rezervace kód od trezoru, kde jsou klíče (trezor je u apartmá) a ubytuje se. Informujte nás o čase vašeho příjezdu. PARKOVÁNÍ AUTA POVOLENO POUZE NA VEŘEJNÉ KOMUNIKACI. NEPARKUJTE ZA ČERNOU BRÁNOU. V apartmá se nekouří, kouření povoleno v atriu komplexu, kde se nachází stolky, židle a popelníky. Hromadná doprava - tramvaj. č. 9,10,16 ze zastávky Klamovka se nachází 7 minut chůze od apartmá. Metro Anděl je 10 minut tramvají č. 9, 10, 16 ze zastávky Klamovka. Informace jsou v manuálu v apartmá. Max. obsazenost: 2 osoby nebo 1 dospl.+1.dítě  1 dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko Domácí mazlíčci nejsou povoleny! V ceně ubytování není započítán povinný poplatek za úklid ve výšíá 20 EUR/pobyt. Upozornění :V případě zatajení skutečností počtu ubytovaných osob (např. platící za jednu, ubytované 2 osoby) bude rozdíl ceny dle platného ceníku doúčtován osobě, která provedla rezervaci přes ubytovací portál v den ukončení ubytování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmán Sv.Terezie - Vybavení pokojů

Apartmá nabízí bezplatné WI-FI, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar - káva za poplatek 1 EUR/25Kc), obývací pokoj s postelí (plocha lůžka 180x190cm), druhý menší pokoj slouží k relaxaci. Koupelna nabízí umyvadlo, sprchový kout , ručníky, toaletní mýdlo, fén na vlasy, žehličku, žehlící prkno a WC. Pračka a sušička (na mince) a posilovna je ve společných částech domu - v suterénu.

Apartmán Sv.Terezie - Možnosti stravování

Gastronomie není poskytována, pouze vlastní kuchyň.

Apartmán Sv.Terezie - Okolí ubytování

Pražský hrad, Karlův most, Petřínská rozhledna a zahrady, historické památky centra Prahy jsou do 20 minut tramvají ze stanice Klamovka (7 minut od apartmá). 
Hromadná doprava - tramvaj. č. 9,10,16 ze zastávky Klamovka se nachází 7 minut chůze od apartmá. Metro Anděl je 10 minut tramvají č. 9, 10, 16 ze zastávky Klamovka. Informace jsou v manuálu v apartmá.

Fotografie Apartmán Sv.Terezie

Apartmán Sv.Terezie
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Sv.Terezie

Velká mapa