Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ubytování Euroklasik, ubytování Skotnice

Ubytování Euroklasik se nachází v Příboru pouhé 3 kilometry od mezinárodního letiště Ostrava-Mošnov. Najdete zde jednolůžkové až šestilůžkové pokoje. Zařízení je vhodné pro kratší i delší pobyty. Ubytování Euroklasik se nachází v Příboru pouhé 3 kilometry od mezinárodního letiště Ostrava-Mošnov. V nově zrekonstruované budově najdete jednolůžkové až šestilůžkové pokoje. Zařízení je vhodné pro kratší i delší pobyty. V nově zrekonstruované budově naleznete levné ubytování pro jednotlivce i velké skupiny. V okolí najdete mnoho zajímavých míst, které určitě stojí za navštívení, mimo jiné rodný dům Sigmunda Freuda přímo v Příboru nebo i nedaleké hrady a zámky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 260 Kč za osobu na noc!

Ubytování Euroklasik - Vybavení pokojů

Ubytovat se můžete v jednolůžkových až šestilůžkových pokojích. V ubytování je k dispozici TV, rádio, bezdrátový internet, sedací souprava a terasa. Nechybí ani několik vybavených kuchyní, koupelen a toalet.

Ubytování Euroklasik - Možnosti stravování

V objektu jsou připraveny tři plně vybavené kuchyně, ve kterých si můžete pohodlně připravit jídlo.
Nejbližší restaurace je vzdálena 150 metrů od ubytovny.

Ubytování Euroklasik - Okolí ubytování

Přímo v Příboru můžete navštívit rodný dům Sigmunda Freuda, expozice představuje Sigmunda Freuda prostřednictvím jeho myšlenek. V nedalekých Hukvaldech můžete navštívit známý zámek, město je spojeno s Leošem Janáčkem, který je považován za jednoho z nejlepších českých hudebních skladatelů. V blízké Kopřivnici se můžete seznámit s historií automobilky Tatra, za vidění stojí i expozice věnovaná místním rodákovi Emilu Zátopkovi. Dalším zajímavých místem k navštívení je i město Štramberk se středověkým hradem. Pokud máte rádi relaxaci a vodní radovánky, tak navštivte aquapark v Olešné.
K dispozici je vlastní parkoviště, na kterém můžete nechat i nákladní automobil.

Fotografie Ubytování Euroklasik

Ubytování Euroklasik
Zvětšit fotografii

Mapa Ubytování Euroklasik

Velká mapa