Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion V Hájku, ubytování Vřesina

Penzion V Hájku nabízí krásné a klidné prostředí s vyhlídkou na lesy. Ubytování v nově rekonstruovaném penzionu blízko Ostravy-Poruby a D1. Penzion V Hájku Ostrava vznikl rekonstrukcí usedlosti v klidné části obce Vřesina, která se nachází 5 min. jízdy od městské části Ostrava-Poruba nebo Klimkovic. Nabízíme ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji a 1 apartmánu s vlastní kuchyňkou (max. pro 4 osoby). Celková kapacita včetně přistýlek je 20 osob. V celém objektu je dostupné vysokorychlostní WiFi, u penzionu je uzavřené a monitorovanéparkoviště až pro 8 vozidel. V areálu je možnost posezení na kryté venkovní terase s grilem, pro děti je připraveno dětské hřiště a velká zahrada. Vnitřní… Více… prostory penzionu jsou nekuřácké. Nabízíme také možnost dokoupení snídaně, která se podává přímo na pokoj. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Dítě 3-10 let:  300,- Kč Přistýlka:        300,- Kč  Zapůjčení varné konvice, fénu na pokoj ZDARMA. Zapůjčení dětské postýlky ZDARMA (nutno objednat).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion V Hájku - Vybavení pokojů

3x dvoulůžkový prostorné pokoj se sprchou, WC, LCD TV, WiFI zdarma. 1x čtyřlůžkový apartmán (2 místnosti) s kompletně vybavenou kuchyňkou, sprchou, WC, LCD TV, WiFI.
Pro pohodlí našich hostů je k dispozici i společná kuchyňka (varná konvice, mikrovlnka, nádobí).

Penzion V Hájku - Možnosti stravování

Možnost dokoupení snídaně: 100,-Kč Možnost objednání a dovezení jídla.

Penzion V Hájku - Okolí ubytování

Krásné a klidné prostřdí s vyhlídkou na lesy. 10 min Lázeňská sanatoria Klimkovice-Hýlov (léčebné procedury, tenisové kurty, minigolf) 5 min Letní koupaliště-největší přírodní koupaliště ve střední Evropě. 5 min lyžařský areál Skalka.
5 min z dálnice D1 (exit Klimkovice-Vřesina) 5 min z Ostravy-Poruby

Fotografie Penzion V Hájku

Penzion V Hájku
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion V Hájku

Velká mapa