Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Prague City, ubytování Praha 3

Hotel nabízí pěkné a levné ubytování v centru Prahy, situován v klidné části centra Prahy, která je vzdálena 10 minut pěšky od Starého města. Tato lokalita je vhodná jako začátek Vaší cesty Prahou. Lehce a rychle se dostanete k většině slavných Pražských památek. Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži, možno zaparkovat i autobus. Recepce je otevřena denně od 7.30 do 22.00. Hosté obdrží vlastní klíč od vchodu a pokoje. Možnost zapůjčení mobilního telefonu v recepci (záloha za jeden telefon 1000,- Kč). Wi-fi připojení na pokojích zdarma. Parkování zpoplatněno, cena dle sezóny.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za pokoj na noc!

Pension Prague City - Vybavení pokojů

Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a toaletou, televizí se satelitem, noční lampičkou atd.

Pension Prague City - Možnosti stravování

Snídaně formou švédských stolů je podávána od 8.00 do 10.00. Skupiny od 10 osob si mohou k ubytování přikoupit večeře (180 Kč/osoba) nebo stravování formou polopenze (300 Kč/osoba). V okolí se nachází spoustu restaurací a barů s velikou nabídkou typických Českých jídel a Českých piv.

Pension Prague City - Okolí ubytování

Tramvajová zastávka Husinecká stojí přímo před fotbalovým stadionem Viktorie Žižkov a je vzdálena asi 100 m od pensionu.

Fotografie Pension Prague City

Pension Prague City
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Prague City

Velká mapa