Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chaloupka pod Kopřivnou, ubytování Malá Morávka

Chaloupka pod Kopřivnou je horská chata ze 17. století. v obci Malá Morávka. Najdete zde vkusně a moderně zařízené pokoje, ve kterých se může ubytovat až 10 lidí. Místo je ideální pro rodiny s dětmi i větší skupiny. Chaloupka pod Kopřivnou je horská chata ze 17. století. v obci Malá Morávka. Najdete zde vkusně a moderně zařízené pokoje, ve kterých se může ubytovat až 10 lidí. Místo je ideální pro rodiny s dětmi i větší skupiny. K dispozici je zahrada s venkovním posezením. Jistě oceníte i saunu a venkovní vířivku pro 6 osob. V zimě si zde užijete lyžování na blízké sjezdovce, nástupní stanice lanové dráhy je vzdálena pouhých 30 metrů od objektu. V létě můžete podnikat výlety po krasné krajině okolních vrchů. Na… Více… přání každodenní úklid chaloupky. Sleva 10% na skipasy ve Ski Areálu Kopřivná.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chaloupka pod Kopřivnou - Vybavení pokojů

Chata má kapacitu 10 osob. Objekt je velmi prostorný. Naleznete zde plně zařízenou kuchyň, společné místnosti. Součástí ubytování je terasa s posezením, sauna, venkovní vířivka.

Chaloupka pod Kopřivnou - Možnosti stravování

V chatě je zařízená kuchyně.
Každý den v ceně pobytu dodávka potravin pro snídani.
Na přání ubytovaných je možná dodávka potravin, alkoholu, nealko nápojů nebo hotelové stravy přímo do chaloupky.

Chaloupka pod Kopřivnou - Okolí ubytování

Chata se nachází v lyžařském středisku Malá Morávka. V zimě zde najdete mnoho sjezdovek různých obtížností a délek. Pro příznivce bílé stopy jsou připraveny desítky kilometrů běžkařských tratí. V létě můžete podnikat výlety na bezpočet zajímavých míst v okolí. Cyklisté zde najdou mnoho zajímavých tras označených podle různých obtížností. V blízkosti se nachází největší hora Jeseníků Praděd, přímo na vrchol můžete vyjet i na kole. Za navštívení jistě stojí i malebné lázeňské městečko Karlova studánka.
K dispozici je parkování přímo u chatky pro 4 vozy.

Fotografie Chaloupka pod Kopřivnou

Chaloupka pod Kopřivnou
Zvětšit fotografii

Mapa Chaloupka pod Kopřivnou

Velká mapa