Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Karlov, ubytování Malá Morávka

Hotel Karlov se nachází v horské obci Karlov pod Pradědem. Najdete zde pohodlné ubytování, které vám zpříjemní pobyt v tomto největším lyžařském středisku Hrubého Jeseníku. Hotel Karlov se nachází v horské obci Karlov pod Pradědem. Najdete zde pohodlné ubytování, které vám zpříjemní pobyt v tomto největším lyžařském středisku Hrubého Jeseníku. K dispozici jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje. V přízemí budovy se nachází nekuřácká restaurace. V letním období je možnost posezení na zahrádce. Vaše ratolesti jistě ocení pískoviště a trampolínu. Na své si zde přijdete v zimě i v létě. Při pobytu se psem je účtován jednorázový poplatek 80 Kč. Děti do 3 let: pobyt zdarma bez nároku na stravu a lůžko. V… Více… případě skupinových akcí cena dohodou.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Karlov - Vybavení pokojů

K dispozici je 9 čtyřlůžkových a 6 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Využít můžete také saunu, tělocvičnu nebo hernu se stolním tenisem. V celém objektu je zdarma bezdrátové internetové připojení.

Hotel Karlov - Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Večeři si můžete vybrat vždy ze tří připravovaných jídel.
Personál je schopný po dohodě připravit bezlepkovou, vegetariánskou či veganskou stravu.

Hotel Karlov - Okolí ubytování

Vzhledem k výhodné poloze hotelu budete mít jako na dlani lyžařské areály se sjezdovkami různých délek a obtížností. Pro milovníky bílé stopy jsou připraveny desítky kilometrů upravovaných běžkařských tras. V létě najdete v okolí mnoho cílů pro pěší turistiku i cyklistické výlety. Naskytnou se vám pohledy na přírodu, která není nijak ovlivněna lidskou činností. Vidět můžete i unikátní přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně. V okolí najdete i známé lázně Jeseník, Karlova Studánka a Velké Losiny. Nesmíme zapomenout ani na historické památky – hrady Sovinec a Bouzov, zámky Bruntál a Velké Losiny. Za návštěvu stojí také jeskyně Javořičko, které se pyšní nejbohatší výzdobou ze všech jeskyní v celé České republice.
K hotelu Karlov se autem dostanete pokud odbočíte ze silnice 445 v Malé Morávce na Karlov pod Pradědem. K hotelu dojedete přibližně po 2 minutách jízdy. Zaparkovat můžete zdarma přímo u hotelu.

Fotografie Hotel Karlov

Hotel Karlov
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Karlov

Velká mapa