Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Kampus Palace, ubytování Ostrava

Kampus Palace má výhodnou polohu v centru Ostravy. V blízkém okolí se nachází Dolní oblast Vítkovice, řeka Ostravice, Slezskoostravský hrad, Nová radnice či proslulá Stodolní ulice. Nabízí Wi-Fi zdarma, posilovnu a vlastní bezpečné parkoviště. Kampus Palace je vzdálený 700 metrů od ostravského autobusového nádraží a 3 km od Hlavního nádraží. Letiště Leoše Janáčka odtud leží 20 km.  Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Ostravě!  Kampus Palace má výhodnou polohu v centru Ostravy. Dolní oblast Vítkovice je vzdálena 15 minut chůze (4 zastávky tramvají). Obchodní centrum Fórum Nová Karolina je 5 minut chůze. Naleznete zde několik restaurací, kino, posilovnu a mnoho dalšího. Kampus Palace je také v blízké… Více… vzdálenosti od Stodolní ulice. Do Beskyd se dostanete autem za 30 minut, vlakem cesta trvá 50 minut. Z tohoto důvodu je Kampus Palace ideální pro kombinaci objevování přírody během dne a rušného městského života v noci. Kampus Palace poskytuje ideální kombinaci kvality a pohodlí a je vhodné pro všechny typy cestovatelů. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastní koupelnou. K dispozici také máme rodinné apartmány pro 2 až 6 osob. Ve všech pokojích a apartmánech je kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí, lednicí, varnou deskou a mikrovlnnou troubou. O vaše pohodlí se stará recepce 24 hodin denně. Abychom vám ušetřili drahocenný čas při příjezdu, nabízíme vám možnost vyplnit všechny informace o hostech prostřednictvím online formuláře pro online Check-in. Nabízíme bezplatné soukromé parkoviště (vzdáleno cca 5 minut z Kampus Palace, místa jsou omezeny, proto je nutné rezervovat předem). Ve většině pokojů je zdarma dostupné Wi-Fi.  Ústřední autobusové nádraží Ostrava je vzdálené 700 metrů. Hlavní vlakové nádraží je 3 km od Kampus Palace (6 zastávek tramvají). Letiště Leoše Janáčka je vzdálené 20 km. Doporučujeme vyzkoušet některou z restaurací v objektu - Guest Restaurant Francais, Black Kale Food & Vegan restaurant nebo cukrárnu Sladký časy. V Kampus Palace se také nachází Realita Gaming Bar a venkovní bar ve Dvoraně (nádvoří v Kampus Palace) s letním kinem, živou hudbou či stand-up komedií. V Kampus Palace je vaše pohodlí a spokojenost na prvním místě a těšíme se, až vás přivítáme v Ostravě.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Kampus Palace - Vybavení pokojů

Každý pokoj či apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Standardem je varná konvice, mikrovlná trouba, vařič, lednička  a vlastní koupelna se sprchou. 
V areálu Kampusu se také nachází prádelna a společenská místnost, ve které lze hrát hry, sledovat filmy nebo jen tak relaxovat v houpací sítí či sedacím pytlu. 

Kampus Palace - Možnosti stravování

V okolí je nepřeberné množství restaurací, barů a rychlého občerstvení. 

Kampus Palace - Okolí ubytování

Hotel se nachází v historickém centru města Ostravy. Z některých pokojů je výhled na Výstaviště Černá louka. Z druhé strany areálu je vidět Fórum Nová Karolína a Dolní oblast Vítkovice, které jsou rovněž v docházkové vzdálenosti několika minut. Jelikož se hotel nachází nedaleko nádraží Ostrava Střed a Ostrava Stodolní (zároveň má dobré spojení MHD na Ostrava - Hlavní nádraží) a Ústředního autobusového nádraží, je vhodným místem pro prozkoumávání Beskyd a Severní Moravy. 
Hotel se nachízí v docházkové vzdálenosti od nádraží Ostrava Střed a Ostrava Stodolní a od hlavního autobusového stanoviště. Současně je před hotelem zastávka tramvají Výstaviště a 4 minuty chůze je zastávka Karolína, ze které se dostanete do všech částí Ostravy. Hlavní vlakové nádraží je vzdáleno 10 minut tramvají.

Fotografie Kampus Palace

Kampus Palace
Zvětšit fotografii

Mapa Kampus Palace

Velká mapa