Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Kampus Palace, ubytování Ostrava

Kampus Palace se nachází v Ostravě, 500 metrů od Stodolní ulice. Nabízí Wi-Fi zdarma, posilovnu a vlastní bezpečné parkoviště. Kampus Palace je vzdálený 700 metrů od ostravského autobusového nádraží a 1,8 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Letiště Leoše Janáčka odtud leží 20 km.  Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Ostravě!  Kampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. V současnosti nabízíme pouze prezidentské apartmá.  Během letních prázdnin nabízíme také 1lůžkové, 2lůžkové a 3lůžkové pokoje a apartmány. . V ceně je vždy započtena snídaně. Kampus… Více… palace je přímo v centrum Ostravy, do 10 minut pěšky od již kultovní ulice Stodolní, divadla, Slezskoostravského hradu, blízko jsou i sportovní areály, Přímo u kampusu je velké obchodní centrum Forum Nová Karolina s kavárnami a kinem.  Recepce je otevřená 24 hodin denně.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 563 Kč za osobu na noc!

Kampus Palace - Vybavení pokojů

Každý pokoj či apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Standardem je varná konvice, mikrovlná trouba, vařič, lednička  a vlastní koupelna se sprchou. 
V areálu Kampusu se také nachází posilovna, prádelna a společenská místnost, ve které lze hrát hry, sledovat filmy nebo jen tak relaxovat v houpací sítí či sedacím pytlu. 

Kampus Palace - Možnosti stravování

V okolí je nepřeberné množství restaurací, barů a rychlého občerstvení. 

Kampus Palace - Okolí ubytování

Hotel se nachází v historickém centru města Ostravy. Z některých pokojů je výhled na Výstaviště Černá louka. Z druhé strany areálu je vidět Fórum Nová Karolína a Dolní oblast Vítkovice, které jsou rovněž v docházkové vzdálenosti několika minut. Jelikož se hotel nachází nedaleko nádraží Ostrava Střed a Ostrava Stodolní (zároveň má dobré spojení MHD na Ostrava - Hlavní nádraží) a Ústředního autobusového nádraží, je vhodným místem pro prozkoumávání Beskyd a Severní Moravy. 
Hotel se nachízí v docházkové vzdálenosti od nádraží Ostrava Střed a Ostrava Stodolní a od hlavního autobusového stanoviště. Současně je před hotelem zastávka tramvají Výstaviště a 4 minuty chůze je zastávka Karolína, ze které se dostanete do všech částí Ostravy. Hlavní vlakové nádraží je vzdáleno 10 minut tramvají.

Fotografie Kampus Palace

Kampus Palace
Zvětšit fotografii

Mapa Kampus Palace

Velká mapa