Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Praděd, ubytování Malá Morávka

Penzion Praděd nabízí útulné ubytování a spolu s tím i spoustu zážitků z aktivní dovolené v Jeseníkách. Poloha u sjezdovky a lanovky Karlov Ski Express je ideální v zimě. V létě je pro naše hosty zase připraven vyhřívaný venkovní bazén, multifunkční hřiště, úschovna kol a nově i Express bikepark. Penzion Praděd najdete v malebné vesničce Karlov pod Pradědem v srdci čisté přírody Jeseníků. Cyklo- a turistické trasy vedou přímo kolem penzion. V zimě budete bydlet přímo u sjezdovky největšího lyžařského střediska na Moravě - Ski Arény Karlov. Ubytování nabízíme ve 2, 4, 6 a 8lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Přízemí je bezbariérové s jedním pokojem pro zdravotně postižené. Ubytování nabízíme se snídaní… Více… nebo polopenzí. Dále je pro ubytované k dispozici  vyhřívaný venkovní bazén, multifunkční hřiště, stylová restaurace, bezplatné parkoviště a WIFI v celém objektu. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Praděd - Vybavení pokojů

Prostorné pokoje jsou vybaveny manželskou postelí s vysokou matrací o rozměru 200x180 cm a s možností oddělení lůžek. Patrová lůžka jsou vybaveny pohodlnými matracemi o rozměrech 200x80cm. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna. K relaxaci slouží pohovka nebo křesílko. Některé pokoje mají vlastní balkón s výhledem na sjezdovku

Penzion Praděd - Možnosti stravování

Přímo u penzionu se nachází nově otevřená stylová Restaurace a Pizzerie Praděd.

Penzion Praděd - Okolí ubytování

V blízkosti objektu jsou turistické stezky jak pro letní tak pro zimní období, díky tomu je možné využít nespočetné množství turistických stezek a typů na výlety po krásných Jeseníkách.
Přímo u penzionu je Ježkovo hřiště pro děti s množstvím atrakcí - Aquazorbing, Bumperball, Lukostřelba, Trampolínový háj, Šlapací káry, těžba diamantů a Stopování zvířátek.
Naproti penzionu můžete využít v létě Express Bikepark a lanovou dráhu Karlov Ski Express, která je v provozu i během letního období.

Fotografie Penzion Praděd

Penzion Praděd
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Praděd

Velká mapa