Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE, ubytování Karlovy Vary

Hotel Olympic Palace poskytuje luxusní ubytování nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se řadí mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na západě Čech. Najdete zde moderní pokoje se vším co byste mohli potřebovat. Hotel Olympic Palace poskytuje luxusní ubytování nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se řadí mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na západě Čech. Najdete zde moderní pokoje se vším co byste mohli potřebovat. Užijete si zde kompletní lázeňskou péči v maximálním pohodlí. Součástí hotelu je rozsáhlé wellness centrum s minerální vodou, solná jeskyně, kardio centrum, bazén a mnoho dalšího. V přízemí hotelu se… Více… nachází restaurace. Zkrátka v této nově zrekonstruované secesní budově najdete dokonalé pohodlí a luxus. Silvestr (31.12. 2016) za příplatek: dospělý 15+ let: +120 EUR dítě 3-14,99 let: +60 EUR dítě 0-2,99 let: bez příplatku

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 273 Kč za osobu na noc!

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE - Vybavení pokojů

Hotel disponuje 58 plně zařízenými a klimatizovanými pokoji různých kategorií. Na pokojích se nachází pohodlné postele, satelitní televize, trezor, telefon, vlastní sociální zařízení. Některé pokoje mají balkón nebo terasu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet zdarma.

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE - Možnosti stravování

V hotelu se nachází krásná secesní restaurace, ve které na vás čeká bohatý výběr jídel i nápojů. Proskleným stropem můžete pozorovat noční oblohu nebo blízký les.

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE - Okolí ubytování

Hotel Olympic Palace je nejblíže k lázeňskému jádru Karlových Varů ze všech pětihvězdičkových hotelů, které se ve městě nachází. Budete to mít jen pár kroků ke známým minerálním pramenům i historickým památkám. V Karlových Varech můžete každoročně na začátku července navštívit Mezinárodní filmový festival.
Parkování je možné na přilehlém místě za poplatek 15 euro za den. Je nutné si místo rezervovat.

Fotografie Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE
Zvětšit fotografii

Mapa Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE

Velká mapa