Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Pod Strání, ubytování Malá Morávka

Penzion Pod Strání nabízí velice příjemné, pohodlné a oblíbené ubytování v Jeseníkách. V penzionu najdete klid a pohodu pro Vaši odpočinkovou nebo aktivní dovolenou. Penzion Pod Strání nabízí poklidné místo pro Vaši dovolenou.  Snad jen potok za domem v noci lehce ševelí. Po ránu cvrlikají sýkorky a v ošatce za dveřmi apartmánu voní čerstvé pečivo. Připravíte si snídani ve vlastní kuchyňce nebo se raději usadíte k prostřenému stolu od paní domácí? V zimě ani nemusíte škrábat auto, sjezdovky začínají pár desítek kroků od zápraží. A ze svahu pak sjedete přimo do lyžárny. Do tepla, k plápolajícímu krbu. K té nejlepší televizi na dlouhé zimní večery. A léto v sedle kola nebo s batohem na hřebenech hor. Po túře si… Více… možná rádi dopřejete trochu klidu na zahradě. Zatímco děti dovádějí na trampolíně a trefují kuželky, vy pod stínem břízek popíjíte vlastnoručně natočené pivko. Relaxovat můžete při opékání špekáčků, upíjení dobrého vína a nasávání atmosféry letních večerů. Při polehávání s knížkou pod naší stařičkou švestkou. S přáteli u jednoho (dvou, tří,..) orosených, které si sami natočíte. Schválně, kdo natočí lepší čepici... Pro bikery máme zabezpečenou kolárnu i servis pro drobné opravy. Dlouhé zimní večery můžete strávit ve společenské místnosti a nechat se hypnotizovat plápolajícím dřevem v krbu. A zatímco dospělí budou trápit nervy u Člověče nezlob se, děti si postaví vlastní svět v dětském koutku.   Děti do dvou let to u nás mají za 100 Kč na noc (i s postýlkou, když bude třeba). Dvouchodové večeře vám rádi zajistíme vedle v hotelu za 120 Kč pro osobu. Jediný náš nedostatek je, že nejsme zařízení na vaše čtyřnohé miláčky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Pod Strání - Nabízené služby

Zajišťujeme čerstvé pečivo z pekárny.
V sezonu bývá naražený soudek s pivem, kdy si každý čepuje sám podle chuti.

Penzion Pod Strání - Vybavení pokojů

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, konvice, nádobí, vařič...), sprchu a WC. Na posteli vás čekají čistě povlečené peřiny a voňavé ručníky. Máme taky televizi a WiFi, ale možná na tyhle vymoženosti během své dovolené rádi zapomenete.

Penzion Pod Strání - Možnosti stravování

Snídaně nejsou standardní službou a je nutno je předem rezervovat min. 2 dny před příjezdem.

Penzion Pod Strání - Okolí ubytování

Autobus, který staví hned za domem vás v pohorkách nebo s kolem zaveze až pod nejvyšší horu Jeseníků (mimochodem, věděli jste, že nejvyšší bod ČR je na Pradědu?)

Fotografie Penzion Pod Strání

Penzion Pod Strání
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Pod Strání

Velká mapa