Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Charkovská 9, ubytování Olomouc

Apartmán Charkovského 9 najdete v Olomouci nedaleko Olomouckého hradu. K dispozici zde budete mít soukromé parkovací místo. Apartmán je plně vybavený včetně kuchyně s kávou a čajem zdarma. Apartmán Charkovského 9 najdete v Olomouci nedaleko Olomouckého hradu. K dispozici zde budete mít soukromé parkovací místo. Apartmán je plně vybavený včetně kuchyně s kávou a čajem zdarma. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení, zařízená obývací místnost s plochou televizí. V okolí se nachází hned několik pamětihodností. Navštívit můžete také místní aquapark.   Poplatek za pozdní a neohlášený příjezd 250 Kč. Dětská přistýlka 250 Kč/den. Host se předem domluví na čase předání a vrácení klíčů. V bytě není dovoleno… Více… kouřit a manipulovat s nábytkem. Host předá byt v naprostém pořádku, v opačném případě uhradí všechny spáchané škody.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Apartmán Charkovská 9 - Vybavení pokojů

Najdete zde ložnici s manželskou postelí, kuchyně s rozkládacím gaučem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnná trouba, lednice a žehlička. V koupelně najdete vanu nebo fén. Součástí apartmánu je balkón.

Apartmán Charkovská 9 - Možnosti stravování

Můžete využít vlastní kuchyň nebo některou z přilehlých restaurací. Na požádání je denně k dispozici snídaně.

Apartmán Charkovská 9 - Okolí ubytování

Můžete navštívit historické centrum Olomouce s dominantou, kterou je sloup Nejsvětější Trojice, na olomoucké radnici je k vidění unikátní orloj. Hojně navštěvované je poutní místo na Svatém Kopečku nebo olomoucká ZOO. Nejen pro zahrádkáře stojí za připomenutí každoroční výstava Flora Olomouc. Pokud máte rádi hory a výlety v krásné přírodě můžete vyrazit do nedalekých Jeseníků.
Na místě je vlastní soukromé parkoviště. Za 12 minut se dostanete k vlakové zastávce a za 5 minut budete u tramvaje.

Fotografie Apartmán Charkovská 9

Apartmán Charkovská 9
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Charkovská 9

Velká mapa