Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Masarykova třída 61, ubytování Olomouc

Apartmán Masarykova třída 61 najdete v Olomouci, jen několik minut chůzí od vlakového a autobusového nádraží. K dispozici máte plně zařízený apartmán, kde nechybí TV, bezdrátové internetové připojení a mnoho dalšího. Apartmán Masarykova třída 61 najdete v Olomouci, jen několik minut chůzí od vlakového a autobusového nádraží. K dispozici máte plně zařízený apartmán, kde nechybí TV, bezdrátové internetové připojení a mnoho dalšího. Pro parkování můžete využít přilehlé ulice. Za několik minut se dostanete do centra či blízkého aquaparku. Pokud chcete navštívit poutní místo Svatý Kopeček nebo olomouckou zoo, stačí vám k tomu jen 15 minut jízdy autem. Poplatek za pozdní a neohlášený příjezd 250 Kč. Dětská… Více… přistýlka 250 Kč/den. Host se předem domluví na čase předání a vrácení klíčů. V bytě není dovoleno kouřit a manipulovat s nábytkem. Host předá byt v naprostém pořádku, v opačném případě uhradí všechny spáchané škody.                                                      

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 475 Kč za osobu na noc!

Apartmán Masarykova třída 61 - Vybavení pokojů

V apartmánu se nachází ložnice s manželskou postelí a jednolůžkovou postelí, využít můžete také možnosti přistýlky formou rozkládací pohovky. Naleznete zde plně zařízenou kuchyň, ve které je k dispozici káva a čaj, obývací místnost v plochou obrazovkou a samozřejmě sociální zařízení.

Apartmán Masarykova třída 61 - Možnosti stravování

Součástí aprtmánu je zařízená kuchyň. Případně v okolí naleznete hned několik restaurací.

Apartmán Masarykova třída 61 - Okolí ubytování

Můžete navštívit historické centrum Olomouce s dominantou, kterou je sloup Nejsvětější Trojice, na olomoucké radnici je k vidění orloj. Hojně navštěvované je poutní místo na Svatém Kopečku nebo olomoucká ZOO. Nejen pro zahrádkáře stojí za připomenutí každoroční výstava Flora Olomouc. Pokud máte rádi hory a výlety v krásné přírodě můžete vyrazit do nedalekých Jeseníků.
Na ulici je bezplatné parkování, případně je možné zaparkovat za poplatek v nedalekých garážích.

Fotografie Apartmán Masarykova třída 61

Apartmán Masarykova třída 61
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Masarykova třída 61

Velká mapa