Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Vera Jáchymov, ubytování Jáchymov

Hotel Věra je unikátní místo pro relaxaci a odpočinek stejně tak jako pro aktivní dovolenou v údolí Krušných hor. Hotel Věra poskytuje příjemné a hlavně pohodlné ubytování a služby, které vám zpříjemní Vaši odpočinkovou nebo aktivní dovolenou v údolí Krušných hor. Hotel je umístený v centru Krušných hor Jáchymově nabízí širokou škálu aktivit. Náš hotel nabízí řadu služeb, které vám pomohou si Váš pobyt u nás vychutnat. Pokud jste v Jáchymovĕ na léčbném pobytu, náš hotel nabízí doplnkové služby, at už potřebujete dopravu nebo rozptýleni tak aby váš pobyt byl pohodlnější a příjemnější. V případě, že hledáte místo na schůzku firmy mimo své kanceláře máme připraveny speciální nabídky, které lze dále… Více… upravovat na základě vašich osobních potřeb. V Hotelu je bezplatný přístup na internet přes Wi-fi I LAN. Parkování bezplatně na hotelovém parkovišti. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 957 Kč za osobu na noc!

Hotel Vera Jáchymov - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají kompletně zařízenou koupelnu s hotelovou kosmetikou zdarma, fénem, pokoje mají velkou plochou TV se satelitními programy, radio/budík, posezení se psacím stolem, rychlovarnou konvici a minibarem za příplatek.

Hotel Vera Jáchymov - Okolí ubytování

Jáchymov umožnuje lyžování, cyklistiku, běh, turistiku, plavání nebo tenis. Také nabízíme speciální slevy pro sportovní kluby i jednotlivce.

Fotografie Hotel Vera Jáchymov

Hotel Vera Jáchymov
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Vera Jáchymov

Velká mapa