Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Bárta , ubytování Opava

Penzion Bárta nabízí ubytování na klidném místě v bezprostřední blízkosti historického centra Opavy. Naleznete zde nově zrekonstruované pokoje. Okolí nabízí širokou škálu sportovního i relaxačního vyžití a nově otevřené nákupní centrum Breda se spousty obchodů, restaurací a kaváren.Možnost využití fitcentra. Penzion Bárta nabízí ubytování na klidném místě v bezprostřední blízkosti historického centra Opavy. Naleznete zde nově zrekonstruované pokoje. Okolí nabízí širokou škálu sportovního i relaxačního vyžití. Penzion je vhodný pro jednotlivce, páry i turisty. V penzionu Bárta si zkrátka přijde na své téměř každý. Při obsazení dvojlůžkového pokoje jednou osobou  cena 799,-Kč/noc. Možnost zakoupení snídaně v… Více… ceně 89,-Kč na osobu. * Cena je včetně toaletních potřeb, ručníků a závěrečného úklidu.​ Při obsazení dvojlůžkového pokoje jednou osobou cena za osobu 799,-Kč/noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za osobu na noc!

Penzion Bárta - Vybavení pokojů

V penzionu naleznete 3 moderně zařízené a prostorné dvoulůžkových pokoje. 1 jednolůžkový pokoj a 1 třílůžkový pokoj. U dvoulůžkových pokojů je možnost přistýlky za cenu 300,-Kč. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. Návštěvníci ocení také bezplatné bezdrátové internetové připojení. V penzionu se nachází i společenská místnost s vybavenou kuchyňskou linkou a jídelními stoly, zde můžete použít mikrovlnou troubu, espresso, rychlovarnou konvici, toustovač, lednici s mrazákem a nádobí.

Penzion Bárta - Možnosti stravování

Stravování je možné přímo v penzionu a to formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Využít můžete rovněž společnou kuchyňku. Penzion zajistí na požádání dovoz jídla z některé z okolních restaurací.

Penzion Bárta - Okolí ubytování

V okolí můžete podnikat procházky až k Městským sadům či podél levého břehu řeky Opavy. Metropole českého Slezska nabízí širokou škálu volnočasových aktivit. Navštívit můžete místní nákupní centrum a kino. Pokud se zajímáte o kulturu či historii, tak v okolí naleznete Slezské zemské muzeum a Slezské divadlo a mnoho dalších pamětihodností. Vzhledem k poloze města v pahorkatině je okolí ideální i pro pěší a cyklistické výlety. U nedaleké obce Jakubčovice naleznete rozhlednu Šance, z té se vám naskytne úchvatný pohled na město Opavu, Jeseníky s Pradědem a Beskydy s Lysou horou.
Pokud přijedete autem zaparkovat můžete na bezplatném parkovišti přímo u penzionu. Díky poloze v centru města je místo dobře obslouženo městskou hromadnou dopravou. Penzion je schopen zprostředkovat zapůjčení automobilu.

Fotografie Penzion Bárta

Penzion Bárta
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Bárta

Velká mapa