Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány U Bašty, ubytování Hlučín

Apartmány U Bašty najdete v blízkosti centra města Hlučína. Najdete zde dva vkusně zařízené a plně vybavené apartmány, které ocení jednotlivci na pracovních pobytech i rodiny s dětmi. Apartmány U Bašty najdete v blízkosti centra města Hlučína.  Pro ty, kteří jsou v okolí Hlučína pracovně, jsou připraveny 2 apartmány v nově postavené budově, ve venkovském stylu, které vám zajistí pohodu, zázemí a klid na práci. V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich vybavení a soukromí. Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou. Pokud hledáte ubytování v okolí Hlučína pracovně, či jako turisté, věříme, že Apartmány u Bašty budou vždy správnou volbou. V blízkém okolí… Více… naleznete kulturní i sportovní vyžití všeho druhu. To vše nejen v České republice, ale i v nedalekém Polsku.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 467 Kč za osobu na noc!

Apartmány U Bašty - Vybavení pokojů

K dispozici jsou 2 apartmány pro dvě a čtyři osoby. Apartmán pro 2 osoby je vybaven plochou televizí, kuchyňkou s minibarem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Nechybí ani vlastní koupelna, Wi‑Fi zdarma a posezení.
V apartmánu pro 4 osoby naleznete televizi, kuchyňku s lednicí a minibarem. Dále je zde vlastní posezení. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a bezplatné bezdrátové internetové připojení.
V budově se nachází kavárna, solná jeskyně a prodejna bylinek.

Apartmány U Bašty - Možnosti stravování

Součástí apartmánů je kuchyňka, ve které si můžete připravit vlastní jídlo. V kavárně, která se nachází přímo v budově, si můžete koupit snídani. V okolí se nachází i několik restaurací.

Apartmány U Bašty - Okolí ubytování

Přímo v Hlučíně se nachází městská památková zóna, její hranici určuje unikátní hradební systém. Pro návštěvníky, kteří chtějí návštěvu Hlučína pojmout aktivně, je u nedaleké vodní nádrže sportovně rekreační areál. Nachází se zde kurty pro tenis a plážový volejbal, minigolf, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna lodí a vodních kol. V areálu je i vlek pro vodní lyžování. Část pláže je vyhrazena pro nudisty. Pokud holdujete nočnímu životu určitě byste měli navštívit Stodolní ulici v centru Ostravě.
U ubytování je zdarma parkoviště. Ve vzdálenosti necelé dva kilometry se nachází vlakové nádraží.

Fotografie Apartmány U Bašty

Apartmány U Bašty
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány U Bašty

Velká mapa