Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Merchant's Crown Hotel, ubytování Praha 1

Merchant's Crown Hotel je pětihvězdičkový hotel nacházející se v samém srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí. Všechny hlavní atrakce najdete v docházkové vzdálenosti. Budete si moci dopřát prohlídku pamětihodností bez nutnosti použití hromadné dopravy, vše máte jako na dlani. Historické památky, kulturní akce, nákupních centra a různé restaurace, bary a kluby jakéhokoli druhu vám poskytnou ohromující výběr aktivit. Merchant's Crown Hotel je pětihvězdičkový hotel nacházející se v samém srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí. Všechny hlavní atrakce najdete v docházkové vzdálenosti. Budete si moci dopřát prohlídku pamětihodností bez nutnosti použití hromadné dopravy, vše máte jako na dlani. Historické památky,… Více… kulturní akce, nákupních centra a různé restaurace, bary a kluby jakéhokoli druhu vám poskytnou ohromující výběr aktivit. Pokoje jsou vybaveny tak, aby uspokojily všechny vaše potřeby a aby jste se zde cítili pohodlně. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají plně vybavenou kuchyň s posezením a jídelním stolem. Deluxe pokoje mimo jiné nabízí iMac počítač a kávovar Nespresso, apartmány jsou vybavené pohovkou a sadou pohodlných křesel. Najdete zde unikátní typy pokojů jako jsou King Suite, který má obrovský balkon přímo na Václavském náměstí a Superior King Suite, což je úžasné dvoupodlažní apartmá s panoramatickým výhledem na náměstí. Merchant’s Crown Hotel se nachází v historické budově s názvem Palác Koruna. Pracovníci hotelu se o vás budou starat 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Rádi vám také doporučí nejlepší místa, která byste měli určitě navštívit. Úklidová i pokojová služba jsou k dispozici rovněž non-stop. Sushi restaurace Maru, která je připojena k hotelu je zázrakem sama o sobě. Budete si moci vychutnat kontinentální snídani, vítání jste i na oběd nebo večeři. Personál vám rád donese jídlo až na pokoj.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Merchant's Crown Hotel - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny tak, aby uspokojily všechny vaše potřeby a aby jste se zde cítili pohodlně. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají plně vybavenou kuchyň s posezením a jídelním stolem. Deluxe pokoje mimo jiné nabízí iMac počítač a kávovar Nespresso, apartmány jsou vybavené pohovkou a sadou pohodlných křesel.
Najdete zde unikátní typy pokojů jako jsou King Suite, který má obrovský balkon přímo na Václavském náměstí a Superior King Suite, což je úžasné dvoupodlažní apartmá s panoramatickým výhledem na náměstí. Merchant’s Crown Hotel se nachází v historické budově s názvem Palác Koruna.

Merchant's Crown Hotel - Možnosti stravování

Domácí vynikající snídaně není zahrnuta v ceně a její cena je jedno ráno 16eur pro jednoho člověka. Snídani podávame v čase 7:30-11:30.

Merchant's Crown Hotel - Okolí ubytování

V Praze najdete mnoho zajímavých míst, na která se jezdí dívat lidé z celého světa. Vzhledem k výborné poloze hotelu přímo v centru města, budete mít všechny pamětihodnosti na dosah ruky. V okolí najdete i mnoho obchodů světových značek.

Fotografie Merchant's Crown Hotel

Merchant's Crown Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Merchant's Crown Hotel

Velká mapa