Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Signum Laudis, ubytování Velké Hamry

V penzionu SIGNUM LAUDIS budete jako u nejlepších přátel, kteří Vám půjčí k pobytu svůj báječný byt s komorníkem. Nabídka pobytu v jediném penzionu autentické architektury zlaté doby prvorepublikových vil. Penzion SIGNUM LAUDIS vznikl kompletní, citlivou a nákladnou rekonstrukcí nejkrásnější vily Jizerských hor. Vila je umístěna na kraji centrální části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst blízko. Penzion nabízí celkem 22 lůžek nadstandardního ubytování. Prostředí penzionu SIGNUM LAUDIS je permanentní noblesní společník pečující o klid duše. Po dohodě je možno si vzít s sebou domácí zvíře s vlastní odpovědností za případné škody spojené s jeho pobytem a s venčením mimo… Více… areál. Pro až nečekaně rozsáhlý vějíř služeb a možností využití volného času (vše v ceně) si lze udělat dobrý celodenní program v penzionu i při nepřízni počasí. Vezměte si s sebou prosím domácí obuv. V interiéru penzionu se nekouří. Dbáme na Vaší bezpečnost. Areál penzionu je oplocený. V budově Vám nehrozí ani plyn, ani nebezpečné zplodiny z jiných energetických zdrojů (pevná paliva). Vše je na elektřinu. Penzion SIGNUM LAUDIS získal Zlatý certifikát kvality Libereckého kraje.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 390 Kč za osobu na noc!

Pension Signum Laudis - Vybavení pokojů

Penzion má čtyři podlaží s pěti prostornými (50-165m2) apartmány 1+1, 2x2+1, 2x3+1.
V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s ledničkou, čtyřplotýnkovým elektrovařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem s příslušným počtem židlí.
Každý pokoj je osazen televizí a internetovou přípojkou, nočním stolkem s lampičkou u postele. Celý penzion je koncipován pro 22 lůžek, vzhledem k velké ploše pokojů je možno kapacitu bez ztráty pohodlí zvýšit.

Pension Signum Laudis - Okolí ubytování

Pro volný čas:

báječná sauna s příjemným překvapením, prostorná potírna pro šest pohodlně sedících osob, 2x sprcha, lehátka k odpočinku.
celoročně maximální úleva duše i těla v horké vodě venkovního koupacího sudu. Společně se saunou je koupací sud základem příjemné relaxace. K i několikahodinovému pobytu ve vodě doporučuji z vlastní zkušenosti buď čistou vodu nebo z alkoholických nápojů vychlazený sekt Bohemia Brut či příjemně svěží víno Sauvignon s klasickým kopřivovým nádechem. Oba nápoje si můžete koupit i v penzionu u pana správce.
v létě oceníte osvěžení i odpočinek spojený s jezírkem ke koupání
z laskavých producentů adrenalinu doporučujeme skutečnou 16m dlouhou elektrickou čtyřautodráhu. Možnost zajezdit si s autíčky je příjemnou změnou oproti virtuálním videohrám.
v letním období Vám posloužíme venkovní (pod folií) bowlingovou dvoudráhou. Věřím, že mechanické počítání, stavění kuželek a vracení koulí Vás vrátí do doby starých kuželen rady Vacátka.
pobyt v zimní sezoně si určitě rádi oživíte jediným (kromě hokeje) kolektivním zimním olympijským sportem – curlingem. Tato hra s originálními kameny pro všechny věkové kategorie od školáků po seniory Vás určitě zaujme. Jsme jediná dráha v regionu, musíme se pouze „modlit“, aby mrzlo. 
velký kulečník biliár patří ke každému ubytovacímu zařízení, tedy i k našemu.
SLACKLINE – pružné pásmo napnuté mezi dvěmy body nad zemí slouží zábavnou formou ke cvičení rovnováhy a využívá jej např. řada excelentních sportovců. U nás si můžete zatrénovat i Vy 
pro aktivní odpočinek jsme pro Vás připravili autentický ping-pong (neplést s King-Kong)
do Jizerských hor můžete vyrazit na některém z našich pěti kol, které máme pro Vás přichystány
na zahradě si dobře popovídáte v zahradním nábytku, i venkovní gril a posezení v původním kamenném altánu má rozhodně svoje kouzlo
děti si jistě užijí hru v pískovišti nebo na houpačkách 
pro dlouhé chvíle v penzionu máme k dispozici stolní hry, knihovnu, zajímavé dobové předměty a tiskoviny, informační a propagační materiály o okolí

Fotografie Pension Signum Laudis

Pension Signum Laudis
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Signum Laudis

Velká mapa