Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Rekreační středisko Paskov, Morávka, ubytování Morávka

Rekreační středisko Paskov se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v malebném údolí řeky Morávky, v nadmořské výšce 606 metrů. Rekreační středisko Paskov se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v malebném údolí řeky Morávky, v nadmořské výšce 606 metrů. K ubytování slouží hlavní budova areálu, kde se nachází také restaurace. Kapacita ubytování je až 100 osob. Další budovou je budova Herna, která nabízí ubytovací kapacitu až 20 osob a může sloužit také jako malá tělocvična.  V areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové kurty, venkovní posezení s ohništěm, grillem nebo udírnou.  Parkování je pro hosty areálu zdarma.  Areál skýtá ideální možnosti pro: Firemní akce, školení, porady,… Více… semináře, konference Prezentace firem Rodinné oslavy, svatební hostiny Lyžařské kurzy Školy v přírodě (i mateřské školy) Ozdravné i rekondiční pobyty dětí,mládeže, tělesně i mentálně postižených osob, apod. Zaměřumeje se výhradně na skupinové pobyty.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 200 Kč za osobu na noc!

Rekreační středisko Paskov, Morávka - Vybavení pokojů

Restaurace se nachází v hlavní budově. Jídelna (kapacita až 100 osob) je spojena s menším barem. Pořádáme zde různé společenské a zábavní akce, country večery, posezení s hudbou a pod.
Nabízíme pořádání:
Rodinných oslav Svatební hostiny Narozeninové akce Firemní akce Večírky, rauty

Rekreační středisko Paskov, Morávka - Okolí ubytování

Klimaticky velmi příznivé prostředí nabízí dobře značené turistické stezky, cykloturistické trasy, jízdárnu, tělocvičnu. V nedalekém areálu Sviňorky najdete výborné podmínky pro lyžování, snowboarding a upravené lyžařské tratě Můžete zde navštívit nově otevřený Bike-Park Sviňorky, kde jsou dvě downhillové tratě o střední a lehké náročnosti.

Fotografie Rekreační středisko Paskov, Morávka

Rekreační středisko Paskov, Morávka
Zvětšit fotografii

Mapa Rekreační středisko Paskov, Morávka

Velká mapa