Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Liberec, ubytování Liberec

Tříhvězdičkový Hotel Liberec se nachází v historickém centru města Liberec na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě. Hotel Liberec se nachází na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě. Hotel Liberec nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s celkovou kapacitou 167 lůžek. S realizováním denního programu či zajištěním vstupenek na sportovní či kulturní představení vám ráda pomůže naše recepce, která je v provozu po celý den i noc. V okolí se nachází celá řada turisticky atraktivních míst. Bezpečné parkování je… Více… zajištěno přímo u hotelu. V hotelu se nachází sauna. V celém objektu je hostům zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 617 Kč za osobu na noc!

Hotel Liberec - Vybavení pokojů

Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem a telefon.

Hotel Liberec - Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 150 míst se širokou nabídkou tradiční české i mezinárodní kuchyně.

Hotel Liberec - Okolí ubytování

Sportovní areál Ještěd - dostupný MHD cca 20 min. Turistické a lyžařské středisko Bedřichov v Jizerských horách dostupné autobusem cca 20 min.
Obě dvě střediska poskytují v zimě velmi dobré podmínky k lyžování. 1012 m vysoký Ještěd a jeho okolí mají výborné terény ke sjezdovému lyžování a Jizerské hory nabízejí kilometry upravených běžeckých stop a cyklotras v pannenské přírodě.
Zastávka: 20 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Fotografie Hotel Liberec

Hotel Liberec
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Liberec

Velká mapa