Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wellness Hotel Frymburk, ubytování Frymburk

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk, v nadmořské výšce 740 m. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb. Najdete zde kongresové centrum, wellnessové centrum, venkovní a vnitřní aquapark, venkovní a vnitřní sauny,  fitness-kardiozonu, squash, bowling a další. Díky své jedinečné koncepci je ideálním místem pro rekreační, romantické a sportovní pobyty, vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Ve Wellness Hotelu Frymburk byla otevřená nová a zároveň jediná stálá expozice pod názvem "Svět pod hladinou". Při pobytu dne 24.12.2017 máte již v ceně pobytu… Více… zahrnutý příplatek za štědrovečerní bohatou večeři pro každou osobu.  Při pobytu dne 31.12.2017 máte v ceně pobytu zahrnutý silvestrovský příplatek, který obsahue: silvestrovskou večeři, půlnoční přípitek, druhou pozdní večeři, ohňostroj a silvestrovský program ve stylu Las Vegas (kabaret, iluzionisté, black jack, ruleta, taneční a kouzelnické vystoupení atd.)  Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk, v nadmořské výšce 740 m. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb. Najdete zde kongresové centrum, wellnessové centrum, aquapark s venkovními a vnitřními bazény, venkovní a vnitřní saunový svět, fitness-kardiozonu, squash, bowling a další. Díky své jedinečné koncepci je ideálním místem pro rekreační, romantické a sportovní pobyty, vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Cena pobytu nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek obci Frymburk. Ubytovací poplatek: 3,- Kč / osoba Rekreační poplatek: 12,- Kč / dospělá osoba od 18 do 70 let Rekreační poplatek nehradí osoby do 18 let a osoby starší 70 let. Pro děti - dětský koutek, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, k zapůjčení dětská postýlka, jídelní židlička, možnost zajištění hlídání dětí, ohřívárna.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 400 Kč za pokoj na noc!

Wellness Hotel Frymburk - Nabízené služby

Při pobytu dne 24.12.2017 máte již v ceně pobytu zahrnutý příplatek za štědrovečerní bohatou večeři pro každou osobu. 
Při pobytu dne 31.12.2017 máte v ceně pobytu zahrnutý silvestrovský příplatek, který obsahue: silvestrovskou večeři, půlnoční přípitek, druhou pozdní večeři, ohňostroj a silvestrovský program ve stylu Las Vegas (kabaret, iluzionisté, black jack, ruleta, taneční a kouzelnické vystoupení atd.) 

Wellness Hotel Frymburk - Vybavení pokojů

Ubytovací kapacity jsou rozděleny do několika kategorií: Jednolůžkové pokoje - pokoj s lůžkem pro jednu osobu Dvoulůžkové pokoje - pokoj se dvěma lůžky ve formě double (manželské stlaní) či twin (oddělené stlaní)Rodinné pokoje - dvě oddělené ložnice, obsazení pokoje max 2 dospělé osoby + 2 děti 3 - 11,99 let Junior Suite - oddělená ložnice a obývací místnost s možností přistýlky

Cena pobytu nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek obci Frymburk.

Ubytovací poplatek: 3,- Kč / osoba
Rekreační poplatek: 12,- Kč / dospělá osoba od 18 do 70 let
Rekreační poplatek nehradí osoby do 18 let a osoby starší 70 let.

Wellness Hotel Frymburk - Možnosti stravování

GASTRONOMIE Hotel Frymburk nabízí hostům jedinečné gastronomické zážitky ve svých dvou hotelových restauracích a v dalších částech hotelu zasvěcených gastronomii. Dle vašeho přání zajistíme rauty, recepce, bankety, grilování a jiné gastronomické akce, včetně doprovodných programů. Našim hostům nabízíme způsoby stravování, které jim dle jejich volby budou nejvíce vyhovovat. snídaně formou bufetu a la carte (výběr z jídelního lístku) večeře formou bufetu, nebo a la carte (výběr z jídelního lístku)  Hotelová restaurace 170 míst Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Na bufetových stolech si vyberete z bohaté nabídky jídel. Lobby bar - kavárna Polední kávu, odpolední čaj i večerní drink vám rád donese personál zdejšího lobby baru. Nabídka alkoholických, nealkoholických, teplých i studených nápojů je skutečně bohatá. A najde se i něco k zakousnutí. 60 míst pohodlného sezení a bohatý výběr: nealkoholických i alkoholických nápojů, smíchaných long drinks teplých a studených nápojů kvalitních moravských vín kávy a čajů  

Wellness Hotel Frymburk - Okolí ubytování

Frymburk a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z Wellness hotelu Frymburk si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově, na hrad Rožmberk, do Českých Budějovic, k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy a na další zajímavá místa. Stačí si jen vyhradit dostatek času a vydat se za novými zážitky.
autem, autobusem

Fotografie Wellness Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk
Zvětšit fotografii

Mapa Wellness Hotel Frymburk

Velká mapa