Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Pavla , ubytování Karlovy Vary

Pension Pavla se nachází v části Karlových Varů Bohatice, na náměstí vedle pobočky České pošty a je vzdálen 1,5 km od centra města. Bohatice jsou jednou z 15 částí statutárního města Karlových Varů.  Pension Pavla nabízí útulné ubytování pro klienty, kteří se rozhodnou navštívit západočeské lázně Karlovy Vary. Nachází se v poklidné městské části Bohatice přibližně 1,5 km od centra města.  Ubytování v pensionu nabízíme ve dvou a třílůžkovém pokoji s možností přistýlky. Celková ubytovací kapacita pensionu je 5 lůžek + možnost jedné přistýlky v třílůžkovém pokoji. Hosté mohou také k odpočinku a relaxaci využívat příjemné prostředí zahrady přímo u ubytovacího zařízení. Parkování je zajištěno… Více… v zahradě pensionu zcela zdarma.  Hovoříme anglicky, německy, polsky a rusky.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 750 Kč za pokoj na noc!

Pension Pavla - Vybavení pokojů

Ubytování v pensionu nabízíme ve dvou a třílůžkovém pokoji s možností přistýlky.Oba pokoje mají samozřejmě vlastní sociální zařízení a TV se SAT.

Pension Pavla - Možnosti stravování

K dispozici je vybavená kuchyň, ve které najdete lednici, mikrovlnnou troubu, vařič, rychlovarnou konvici a potřebné nádobí. V našem pensionu je taktéž možné zajistit snídaně, ovšem po předchozí domluvě.

Pension Pavla - Okolí ubytování

Kultura
Známé lázeňské středisko Karlovy Vary nabízí celou řadu kulturních atrakcí.Na kolonádě se kromě ochutnávek léčivých pramenů mohou návštěvníci pensionu zaposlouchat do promenádních koncertů.Město Karlovy Vary nabízí podívanou v galeriích s výstavní činností, je zde řada koncertních sálů i divadlo.
Sportovní aktivity​​​​
V dostupné vzdálenosti od našeho pensionu Pavla je golfové centrum se stylovou restaurací.Autem je v Karlových Varech dostupné veřejné koupaliště Rolava. Ve městě je řada lázeňských domů, tenisové kurty a nádherný park s možností procházek po turistických stezkách.
Zastávka MHD č. 5 přímo naproti pensionu.

Fotografie Pension Pavla

Pension Pavla
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Pavla

Velká mapa