Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Kohoutka, ubytování Buzice

Stylový penzion v rustikálním stylu "U KOHOUTKA" se nachází v klidném a pohádkovém prostředí Jižních Čech s velkým množstvím historických památek (zámky Blatná, Hluboká), rybníků s možností koupání, rybolovu, cyklistických a naučných stezek , koňských stezek, běžeckých tras a zimních běžeckých tras. Součástí penzionu je malá biofarma ( husy, ovce, koza ) a dětské hřiště s trampolínou. Nově instalovaná sauna se sprchou. Stylový penzion v rustikálním stylu "U KOHOUTKA" se nachází v klidném a pohádkovém prostředí Jižních Čech s velkým množstvím historických památek (zámky Blatná, Hluboká), rybníků s možností koupání, rybolovu, cyklistických a naučných stezek , koňských stezek, běžeckých tras a zimních… Více… běžeckých tras. Součástí penzionu je malá biofarma ( husy, ovce, koza ) a dětské hřiště. Penzion má celkem celkem 8 pokojů s možností 2-6 lůžek. Celková kapacita postelí je pro 26 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí.K penzionu "U Kohoutka" patří také ubytování v chatkách. Kapacita chatky je 6 až 8 lůžek. Koupelna a sociální zařízení je umístěno v penzionu. V budově penzionu "U Kohoutka" se nachází stylové restaurace s krbem a barem s kapacitou 80 osob. V restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře a to nejen pro ubytované hosty. Každý den se pro Vás připravují speciální hotovky během obědů. Restaurace je rozdělena na dvě části. K restauraci patří také terasa, která funguje převážně v letních měsících. Restaurace je otevřena od 11:00 do 23:00 hodin. Snídaně od 08:00 do 10:00 hodin. Check in od 14 hodin, Check out do 12hodin. Akce, které si můžete u nás v restauraci objednat: svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní akce a další

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion U Kohoutka - Nabízené služby

Romantická svatba, zajistíme obřad v zámecké kapli Blatná, odvoz koňským kočárem do penzionu, kde uspořádáme svatební hostinu na míru, včetně kytic a dortů. Svatební pokoj s překvapením. Romantický víkend pro dva, možnost projížďky kočárem po okolí nebo v překrásném parku Blatenského zámku, romantická večeře na objednávku u krbu, možnost masáží na pokoji, snídaně do postele.

Penzion U Kohoutka - Vybavení pokojů

Penzion má celkem 6 pokojů s možností 2-8 lůžek. Celková kapacita postelí je pro 27 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Penzion U Kohoutka - Možnosti stravování

Restaurace s teplou i studenou kuchyní otevřena celoročně.

Fotografie Penzion U Kohoutka

Penzion U Kohoutka
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Kohoutka

Velká mapa