Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Jurincom apartments , ubytování Karlovy Vary

Apartmány Jurincom jsou prostorným a pohodlným řešením Vašeho ubytování v Karlových Varech. Všechny apartmány se nachází do 10 minut pěší chůze od lázeňské kolonády. Apartmány Jurincom jsou prostorným a pohodlným řešením Vašeho ubytování v Karlových Varech. Všechny apartmány se nachází do 10 minut pěší chůze od lázeňské kolonády.  Parkování u apartmánů je přes den placené, nicméně ve večerních hodinách od 18:00 do 6:00 je parkování zdarma. Apartmány jsou velice útulné, nachází se v nich kuchyně, 1 nebo více koupelen a v některých najdete i obývací pokoj, balkon nebo terasu.  Okolí apartmánů nabízí širokou škálu vyžití. Můžete navštívit jak proslulou lázeňskou kolonádu, tak nepřeberné množství… Více… kaváren, restaurací a obchodů. Milovníci golfu a jízdy na koni si přijdou na své ve vzdálenosti do 5ti kilometrů od apartmánů.     

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Jurincom apartments - Vybavení pokojů

Apartmány jsou velice útulné, nachází se v nich kuchyně, 1 nebo více koupelen a v některých najdete i obývací pokoj, balkon nebo terasu. 

Jurincom apartments - Okolí ubytování

Okolí apartmánů nabízí širokou škálu vyžití. Můžete navštívit jak proslulou lázeňskou kolonádu, tak nepřeberné množství kaváren, restaurací a obchodů. Milovníci golfu a jízdy na koni si přijdou na své ve vzdálenosti do 5ti kilometrů od apartmánů. 

Fotografie Jurincom apartments

Jurincom apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Jurincom apartments

Velká mapa