Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Motorest u vodáka , ubytování Praha 5

Motorest U vodáka je stylový vodácký motorest s výtečnou kuchyní a příjemnou obsluhou. Nabízíme hotová jídla české kuchyně, minutková jídla a ubytování v moderně zařízených pokojích za přijatelné ceny.  Motorest U vodáka je stylový vodácký motorest s výtečnou kuchyní a příjemnou obsluhou. Nabízíme hotová jídla české kuchyně, minutková jídla a ubytování v moderně zařízených pokojích za přijatelné ceny. Rádi pro Vás uspořádáme Vaši svatební hostinu se vším, co k tomu patří. Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání firemních večírků, setkání a párty. Kapacita restaurace je 90 osob. V motorestu U vodáka máme pro Vás připraveno ubytování ve stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou vybaveny… Více… televizí, sociálním zařízením a sprchovým koutem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Motorest u vodáka - Vybavení pokojů

V motorestu U vodáka máme pro Vás připraveno ubytování ve stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou vybaveny televizí, sociálním zařízením a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Penzion Motorest u vodáka - Možnosti stravování

Ve stylové vodácké restauraci Vám nabízíme českou i zahraniční kuchyni.
Přes obědy podáváme hotovková jídla klasické české kuchyně. Kapacita restaurace je cca 90 osob. Možnost pronájmu salonku pro 40 osob a 20 osob. V létě je otevřena zahrádka, kde je možnost pořádání zahradních party, grilování, večerů s muzikou cca pro 60 osob.
Restaurace je otevřena od 10,30hod do 22,00hod. 

Fotografie Penzion Motorest u vodáka

Penzion Motorest u vodáka
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Motorest u vodáka

Velká mapa