Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel ARCADIE, ubytování Český Krumlov

Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Hotel je pouhých 100 m od náměstí, díky tomu jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky. Hotel ARCADIE nabízí zcela nové ubytovací prostory v klidném prostředí. Důraz je kladen na maximální pohodlí a ochranu soukromí hostů. Celková kapacita hotelu je 29 lůžek v 11 luxusně nadstandardně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V hotelu nechybí konferenční místnost s cateringovými službami. Kapacita 25 osob může být využita ke školením, firemním prezentacím, apod. Hotel nabízí směnárenské a sekretářské služby, hotelové 9 - ti… Více… místné taxi, které zajišťuje i odvoz na nedaleké hlídané parkoviště.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 890 Kč za pokoj na noc!

Hotel ARCADIE - Vybavení pokojů

Každému pokoji přísluší komfortní koupelna s vanou i sprchovým koutem, dále TV, telefon, internetové připojení, trezor a lednice. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

Hotel ARCADIE - Okolí ubytování

V letních měsících můžeme zajistit např. výlet na raftu, celoročně prohlídky města s průvodcem, výlety a okružní jízdy po okolí, zajišťujeme vstupenky na kulturní i sportovní akce, případně zprostředkujeme i další využití volného času ve městě a jeho okolí podle osobních přání hostů.

Fotografie Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel ARCADIE

Velká mapa