Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Hortenzie, ubytování Františkovy Lázně

Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nabízí poklidné ubytování jak pro rodiny s dětmi tak pro nadšené sportovce nebo lázeňské hosty. Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nabízí poklidné ubytování jak pro rodiny s dětmi tak pro nadšené sportovce nebo lázeňské hosty. V naší restauraci si můžete vybrat z pestré nabídky pokrmů jak z hotových, tak i minutkových. Poctivá česká kuchyně a čerstvé kvalitní suroviny jsou samozřejmostí! Specialitou je prává domácí česká kachnička dokřupava upečená se zelím a kynutým knedlíkem. Z minutkových jídel je oblíbená masová směs ,,Hortenzie" se zeleninou a červenými fazolkami. Jako sladkou tečku nabízíme zmrzlinové poháry,… Více… palačinky, nebo domácí koláč s ovocem. Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nedaleko se nachází motýlí farma, národní rezervace SOOS, aquapark a solné jeskyně. V okolí je také mnoho cyklistických tras. Nabízíme relax a odpočinek v rodiném prostředí našeho penzionu. K pobytu je po příjezdu možnost dokoupit stravování (snídaně nebo polopenze). Domácí mazlíček je u nás vítán za poplatek 100Kč/noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za pokoj na noc!

Penzion Hortenzie - Vybavení pokojů

Ubytujeme vás v pokojích, které jsou vybaveny sprchou, wc, sat-tv a přístupem k internetu. V nabídce máme pokoje, jedno-, dvou-, tří- a čtyř- lůžkové pro rodiny s dětmi. Kapacita penzionu je: 22 lůžek, 9 pokojů.

Penzion Hortenzie - Možnosti stravování

Restaurace je otevřena od středy do neděle, vaříme tradiční české speciality. Najdete u nás pěkné posezení ve stylové restauraci s letní terasou. Možnost rodinných oslav, firemních večírků a svateb. Bezbariérový přístup je samozřejmostí.

Penzion Hortenzie - Okolí ubytování

Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nedaleko se nachází motýlí farma, národní rezervace SOOS, aquapark a solné jeskyně. V okolí je také mnoho cyklistických tras. Nabízíme relax a odpočinek v rodiném prostředí našeho penzionu.

Fotografie Penzion Hortenzie

Penzion Hortenzie
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Hortenzie

Velká mapa