Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


THERESIAN HOTEL & SPA, ubytování Olomouc

THERESIAN HOTEL & SPA se nachází přímo v cenntru Olomouce, hned vedle jedné z největších pamětihodností města - Terezské brány. Hotel nabízí 33 nadstandardně vybavených a prostorných pokojů, z toho 3 Junior Suites. Všechny pokoje jsou vybaveny plochými TV, minibarem, sejfem ve velikosti laptopu, Nespresso kávovarem a čajovým setem, klimatizací, telefonem a wifi připojením zdarma.   Theresian Hotel & SPA se nachází v samotném centru města, jen pár metrů od jedné z nejvýznamnějších historických památek - Terezské brány. Hotel poskytuje 33 nadstandardně vybavených  pokojů, včetně 3 Junior Suites a pokojů pro osoby se sníženou pohyblivostí. V hotelu naleznete Theresian Restaurant, která se zaměřuje na moderní českou kuchyni a… Více… preferuje lokální produkty. Jako unikátnost hotelu považujeme Spa centrum, které je umístěné v nejvyšším patře hotelu. Můžete vyzkoušet saunový svět, vířivku, ozdravný Kneippův chodník, zážitkovou sprchu a odpočinkové zóny včetně venkovních teras, které nabízí jedinečný výhled na historické město. Součástí Spa centra je také hotelové fitness. V neposlední řadě nezapomínáme ani na Vaše obchodní jednání nebo školení a k dispozici máme dvě seminární místnosti s kapacitou až 60 osob.  V hotelu v nejvyšším patře se nachází jedinečné Spa centrum, kde můžete vyzkoušet 3 druhy saun, vířivku, Kneippův ozdravný chodník, zážitkovou sprchu a odpočinkové zóny včetně venkovních teras, které nabízí krásný výhled na architekturu historického města. Součástí Spa centra je hotelové fitness. Pro Vaše školení a semináře hotel nabízí 2 seminární místnosti s kapacitou až 50 osob, které se dají spojit. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 450 Kč za osobu na noc!

THERESIAN HOTEL & SPA - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou nasdstandardně vybaveny, včetně televize s plochou obrazovkou, klimatizací, minibarem, Nespresso kávovarem, čajovým setem, telefonem a wifi připojením zdarma. Junior suites pokoje jsou prostornější, s velkou koupelnou, kde naleznete kromě proskleného sprchového koutu také vanu s perličkovou koupelí. K dispozici Vám jsou župany, pantofle a kvalitní kosmetický set. V ceně pokoje Junior Suite je zahrnutý neomezený vstup do Spa centra. 

THERESIAN HOTEL & SPA - Možnosti stravování

Součástí hotelu je Theresian Restaurant, která se nechala inspirovat domácí kuchyní. Restaurace se zaměřuje na moderní české speciality a přípravu zejména masových pokrmů. Je otevřena denně od 11 - do 22.00 hod. a podáváme zde také obědové menu. Vedle restaurace je k dispozici oddělený salónek pro případně jednání nebo eventy s kapacitou až 25 osob.

THERESIAN HOTEL & SPA - Okolí ubytování

Hotel se nachází v samotném srdci Olomouce, v těsné blízkosti významných historických památek - Terezská brána, sloup Nejsvětější Trojice, Arcidécézní Muzeum a mnoho dalších.
Výborná dostupnost do hotelu jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. Cestujete-li autem, parkovat můžete na hlídaném parkovišti vedle hotelu. Z Hlavního nádraží trvá cesta do hotelu pouhých 5minut, přímým spojem - tramvaj č. 1, 3, 4, 6 a 7, zastávka Okresní soud.  

Fotografie THERESIAN HOTEL & SPA

THERESIAN HOTEL & SPA
Zvětšit fotografii

Mapa THERESIAN HOTEL & SPA

Velká mapa