Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Belaria, ubytování Hradec nad Moravicí

Tříhvězdičkový Hotel Belaria je situován v malebném městě Hradec nad Moravicí, který se nachází jen 10 km od historií protkaného města Opava. Hosté z řad turistů a obchodníků mohou očekávat velice kvalitní ubytování a výtečné stravování. Hotel Belaria je umístěn v nádherném údolí řeky Moravice, přímo v areálu zámeckého parku s překrásným výhledem na zdejší zámek. Poskytuje ideální zázemí pro rodiny s dětmi, svatby, ale i firemní akce.Ubytování je možné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v rodinných pokojích nebo apartmánech. Stravování je zajištěno po celý rok v báječné hotelové restauraci, v létě pak na venkovních terasách. Firmy či uzavřená společnost mohou využít hned 2 salónky, velký… Více… konferenční sál, víceúčelovou halu a za příznivého počasí i hotelovou zahradu. Příjemné chvíle zaručuje wellness centrum s širokou nabídkou atraktivních procedur. Nechybí vnitřní ani venkovní bazén, sauna a vířivka. Recepce do 22 hodin. K pronájmu může hotel poskytnout víceúčelovou halu pro pořádání koncertů, plesů, konferencí a sportovních akcí, dva salónky pro rodinné oslavy a svatby, firemní školení a konference.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 900 Kč za osobu na noc!

Hotel Belaria - Vybavení pokojů

V hotelu Belaria je k dispozici je 60 dvoulůžkových pokoj. Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sociální, zařízením, televizor a pěkný výhled na bazén, okolní louky nebo zámek.

Hotel Belaria - Možnosti stravování

Hosté mají možnost dokoupení snídaně za 130Kč. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a jsou podávány ve zdejší restauraci. V ní si hosté mohou po celý den vybírat z široké nabídky na jídelním lístku.
V létě si pak přijdou na své milovníci masa. V zahradách hotelu se totiž od června do září pravidelně griluje.

Hotel Belaria - Okolí ubytování

Hradec nad Moravicí leží jen 10 km od centra českého slezska Opavy - města bohatého na historii, kulturu i společenský život. Nejkrásnější dominantou okolí hotelu je státní zámek Hradec nad Moravicí.
Cyklostezky v údolí řeky Moravice,  procházky i delší plánované tůry, například na Podhradí k zřícenině hradu Vikštejn. V zimních měsících si přijdou na své také milovníci běžek. Na nedalekém kopci v Hradci nad Moravicí vyzkoušejte s dětmi sáňkování nebo lyžování střední náročnosti.
Součástí nabídky hotelu jsou i sportovně relaxační pobyty.

Fotografie Hotel Belaria

Hotel Belaria
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Belaria

Velká mapa