Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Ariane, ubytování Praha 4

Penzion Ariane nabízí klasický hotelový provoz. Je situován v klidné části Prahy 4 v nově postaveném objektu, který se nachází 150 m od dálnice D1 směr Brno a 700 m od stanice metra trasy C (Opatov). Penzion Ariane nabízí klasický hotelový provoz. Je situován v klidné části Prahy 4 v nově postaveném objektu, který se nachází 150 m od dálnice D1 směr Brno a 700 m od stanice metra trasy C (Opatov). Parkování pod uzavřením na vlastním parkovišti poskytujeme zdarma. Teplé nápoje z vybavené kuchyňky na pokoji zdarma. Konzumace studených nápojů z minibaru se hradí při odjezdu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Ariane - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v prostorných, moderních apartmánech – studiích s vlastním soc.zařízením s vanou, s kuchyňským koutem, lednicí s minibarem, satelitním TV, mikrovlnou troubou a internetovým připojením zdarma.

Penzion Ariane - Možnosti stravování

Snídaně za příplatek, podáváme přímo na Váš pokoj ve Vámi určený čas na servírovacích stolcích. Vynikající stravování nabízí nově otevřená pizzerie Di Carlo, vzdálená od penzionu pouhých 50 metrů.

Penzion Ariane - Okolí ubytování

Nákupních možností jistě využijete v OC Chodov, které je od našeho penzionu vzdálené cca 1,5 km. Obchod s potraviny a smíšeným zbožím se nacházení v bezprostřední blízkosti penzionu. Asi 50 m od nás stojí nově otevřená Pizzerie di Carlo, ve které Vám předem rádi zajistíme rezervaci stolu. Možnost objednání jídla s sebou je samozřejmostí.
Ze široké nabídky výletů a zábavy v našem okolí Vám můžeme objednat dle Vašich požadavků Vámi vybranou službu (např. Aquapark Čestlice, okružní jízdy, půjčovnu aut, návštěva Průhonického parku, Dendrologická zahrada, multikino Galaxie, …)

Fotografie Penzion Ariane

Penzion Ariane
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Ariane

Velká mapa