Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Žebrák, ubytování Žebrák

Hotel Žebrák se nachází ve středověkém královském městě Žebrák, jehož historie je stará více než 600 let. Hotel Žebrák se nachází ve středověkém královském městě Žebrák, jehož historie je stará více než 600 let. Hotel poskytuje ubytování v 15 jedno až třílůžkových pokojích. Originální pokoje se stylovými interiéry mají všechny vlastní sociální zařízení se sprchou (vanou) a fénem . Samozřejmostí jsou televizní přijímače s českými a satelitními programy, Wi-Fi, některé pokoje jsou navíc vybaveny lednicemi a kuchyňským koutem. A navíc všichni ubytovaní mají k dispozici na pokoji karlovarskou minerální vodu zdarma.Vyhledávané je apartmá s jižní terasou a dvoulůžkem pod nebesy. Postele jsou vybaveny… Více… zdravotními matracemi s antialergenními potahy a lůžkovinami. Ráno se podává snídaně v refektáři – barokní klášterní jídelně v 1. patře hlavní budovy. Celková kapacita je 30 lůžek. Veškerý vnitřní prostor hotelu je nekuřácký. Parkování je zajištěno přímo před hotelem na náměstí nebo ve dvoře pod uzamčením. Parkování autobusu je cca 100m od hotelu, dále nabízíme úschovnu kol. Právě nabízíme možnost rekondičních masáží a dalších obdobných služeb v našem hotelu.  Nejen pro hotelové hosty slouží v maštali moderní turbosolárium a sauna - infrakabina . Vertikální turbosolárium Tansun 2000 je špičkový oceněný model, jenž umožňuje rychlé a příjemné načerpání sluněční energie. Jeho doplňkem je infrakabina pro hloubkové prohřívání tkání. Obě kosmeticko-léčebná zařízení jsou doplněna vlastní koupelnou a intimním relaxačním prostředím s reprodukovanou hudbou. V areálu našeho hotelu se nalézá plně vybavené školící centrum. S kapacitou 30 míst je připraveno poskytnout kvalitní prostředí pro školící kurzy, prezentace i soukromé akce. Budete-li chtít, hotel zajistí občerstvení, nápoje i další servis(Wi-fi,flipchart,plátno zdarma)

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 650 Kč za osobu na noc!

Hotel Žebrák - Vybavení pokojů

Hotel poskytuje ubytování v 15 jedno až třílůžkových pokojích. Originální pokoje se stylovými interiéry mají všechny vlastní sociální zařízení se sprchou (vanou) a fénem . Samozřejmostí jsou televizní přijímače s českými a satelitními programy, Wi-Fi, některé pokoje jsou navíc vybaveny lednicemi a kuchyňským koutem.

Hotel Žebrák - Možnosti stravování

Hotel disponuje soukromou restaurací s nabídkou denního menu. Vinný sklep rozšiřuje nabídku restaurace o stylové posezení u svíčky v gotickém prostoru s jakostními víny z nejlepších českých vinařských oblastí. Zajímavostí jsou kvalitní vína z vlastní produkce ! Oceníte, že Vás ve sklípku nevyruší ani ty nejmobilnější telefony ! Kapacita 16 – 25 míst.  

Hotel Žebrák - Okolí ubytování

Královské komorní město Žebrák leží na polovině cesty mezi Prahou a Plzní. Domem č.p.18 prošla všechna staletí od založení blízkých královských hradů Žebrák a Točník. Obec Žebrák - původně obchodní osada, jež je písemně doložena z r.1280, byla v roce 1396 povýšena na královské město , ležící na obchodní a strategické císařské cestě Via Carolina . Dům čp.18 „U zlaté hvězdy“ pochází ze 14.století.

Fotografie Hotel Žebrák

Hotel Žebrák
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Žebrák

Velká mapa