Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


FAIRHOTEL, ubytování Brno

FAIRHOTEL je moderní útulný hotel nacházející se na místě továrny z devatenáctého století je jen minutu chůze od brněnského výstaviště a dvacet minut chůze od historického centra města Brna.  FAIRHOTEL je moderní útulný hotel nacházející se na místě továrny z devatenáctého století je jen minutu chůze od brněnského výstaviště a dvacet minut chůze od historického centra města Brna. V pestré nabídce pokojů si vybere každý, ať už jede na dovolenou či za bussinesem. V zimě mohou hosté posedět u krbu, v létě na naší střešní terase s výhledem na dominanty Brna. Pro volné večery nabízíme soukromé wellness s finskou a parní saunou, osvěžovacím bazénkem a zážitkovou sprchou. Ráno Vás příjemně naladí vynikající a… Více… bohatá snídaně v našem FAIRCAFE Restaurantu. Bezbariérový pokoj, výtah, vysokorychlostní Wi-Fi připojení v celém hotelu, hlídané parkoviště a nepřetržitý provoz recepce jsou samozřejmostí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 033 Kč za osobu na noc!

FAIRHOTEL - Vybavení pokojů

Kvalitní postel, bambusové anti alergenní matrace, voňavé přikrývky, klidné prostředí. Naše pokoje splňují požadavky i těch nejnáročnějších milovníků spánku.
Užijte si odpočinek. Naplno.
 

FAIRHOTEL - Možnosti stravování

Místo honosných názvů Vám ve FairCafe Restaurant nabídneme chutná, lokální i cizokrajná jídla ze sezónních surovin. Dobré jídlo doplňte o některé z našich vín, whiskey či rumů a završte kvalitní kávou s domácím dezertem.
 Užijte si gurmánský zážitek. Dosytosti.

FAIRHOTEL - Okolí ubytování

Hotel je snadno dostupný jak automobilem, tak městskou veřejnou dopravou.

Fotografie FAIRHOTEL

FAIRHOTEL
Zvětšit fotografii

Mapa FAIRHOTEL

Velká mapa