Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Bauer, ubytování Bílá

Hotel Bauer leží v srdci Moravskoslezských Beskyd, v malebném údolí řeky Ostravice. Je součástí významného turistického střediska Bílá, kde návštěvník nalezne spoustu příležitostí k odpočinku, sportu či turistice. V bezprostřední blízkosti hotelu se rozkládá jeden z nejlepších beskydských lyžařských areálů, lyžařská škola a desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí. V létě je možno navštívit rozsáhlý dětský park nebo strávit celé dny na kolech, pro které jsou Beskydy přímo ideální. Samozřejmě po celý rok je k dispozici nové wellness centrum přímo u hotelu. Zkrátka v hotelu Bauer prožijete své volno dny naplno! Hotel Bauerleží v malebném údolí horské říčky Bílá Ostravice uprostřed lesů… Více… Moravskoslezských Beskyd, v centru lyžařského střediska, přímo u nástupních stanic lanovky a vleků, lyžařské školy a velkého dětského zábavního parku. Příjezd k hotelu je možný přes Frýdek Místek a Ostravici, nebo od Rožnova pod Radhoštěm přes Horní Bečvu. Příjezd je možný také od dvou hraničních přechodů se Slovenskou republikou, Bumbálka a Konečná. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro firmy. Rodiny s dětmi mohou využít sousedící dětský park či populární koloběžky, v zimě pak jednu z nejlepších lyžařských škol u nás. Firmám nabízíme možnost pořádání nejrůznějších akcí v prostorách hotelu, ale též nabídku mnoha teambuildingových aktivit. Milovníci turistiky taky nepřijdou zkrátka. Okolní příroda jim nabízí výlety na nedaleký Bílý Kříž, Pustevny či Lysou horu. Okolí je také rájem pro cyklisty a v zimě pro běžkaře i skialpinisty. V samotném hotelu si můžete odpočinout ve wellness centru vnitřním bazénu, whirlpoolu, třech saunách, nebo Hotel Bauer je hotelem pro všechy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Bauer - Vybavení pokojů

Ubytování v hotelu Bauer je rozděleno do tří budov. Hlavní třípodlažní budova hotelu má kapacitu 109 lůžek.Za hotelem se nachází  dvě dependance Hořec a Javořina s kapacitou 42 a 58 lůžek.
V hlavní budově jsou pokoje dvou, tří a čtyř lůžkové. Všechny pokoje mají nové moderní vybavení  charakteru. Každý pokoj je vybaven televizí a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Pokoje komfort jsou prostornější, vybaveny ledničkou, trezorem, varnou konvicí a velkoplošnou TV. Dále zde najdete bezplatnou WIFI, velkou konferenční místnost pro cca 80 lidí, dětský koutek a hotelovou restauraci a bar.
Ubytování v dependancích Hořec a Javořina je typu studio, kde jsou pokoje vybaveny společnou předsíní se dvěma vstupy do samostatných třílůžkových pokojů, které mají společnou koupelnu s toaletou. Zde je vybavení pokojů jednoduché, sportovního charakteru s  TV. 

Hotel Bauer - Možnosti stravování

K občerstvení je možné využít hotelovou restauraci s barem, pivnici v zadní části hotelu, venkovní bufet s pizza pecí a Aprés ski bar. Apré Ski bar je velmi oblíben zejména návštěvníky přijíždějícími na večerní lyžování. Nabízí příjemnou atmosféru, taneční hudbu a bývá otevřen do pozdních nočních hodin. Hotelová restaurace je rozdělena na část pro veřejnost, kde je možné si objednat denní menu, druhá část restaurace je určena pro hotelové hosty

Fotografie Hotel Bauer

Hotel Bauer
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Bauer

Velká mapa