Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Palác, ubytování Olomouc

Elegantní Hotel Palác nabízí kvalitní a zároveň cenově dostupné ubytování v historickém centru Olomouce. Hotel prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí, a tak je schopen nabídnout příjemný pobyt i náročnějším hostům. V každou denní hodinu je Vám na recepci k dispozici školený personál, ochotný s čímkoliv pomoci.  Elegantní Hotel Palác nabízí kvalitní a zároveň cenově dostupné ubytování v historickém centru Olomouce. Hotel prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí, a tak je schopen nabídnout příjemný pobyt i náročnějším hostům. V každou denní hodinu je Vám na recepci k dispozici školený personál, ochotný s čímkoliv pomoci. Právě jedinečná lokalita Hotelu Palác je ideálním výchozím bodem Vaší návštěvy… Více… druhé největší památkové rezervace v České republice. Stačí ujít jen pár kroků a můžete se nerušeně kochat vznešeností Katedrály sv. Václava nebo navštívit jedinečné Arcidiecézní muzeum, ležící v těsné blízkosti. Cestou do historického středu města nesmíte minout sídlo olomouckých arcibiskupů – Arcibiskupský palác, místo, kde v revolučním roce 1848 sídlil habsburský císařský dvůr a rovněž zde byl korunován císař František Josef I. Poté Vám již nic nebrání k návštěvě centrálního Horního náměstí s celou řadou památek, včetně radnice s historickým orlojem a sloupu Nejsvětější Trojice – významné památky zapsané v seznamu UNESCO. Za pozornost stojí i unikátní šestice barokních kašen i okouzlující novodobá Ariónova kašna. K relaxaci pak poslouží systém olomouckých parků nebo jedna z desítek příjemných hospůdek a restaurací. Solárium Prostředí solária působí prostorně, příjemně a především intimně, aby se tak zákazník cítil jako doma.   Solárium se nachází ve čtvrtém podlaží Hotelu Palác, kam se můžete svézt hotelovým výtahem. Prostředí samotného solária působí velice prostorně, příjemně a především intimně, aby se tak zákazník cítil jako doma. Předností solária je jeho využití prakticky kdykoli, provozní doba je tedy 24 hodin denně.   Zcela zdarma můžete využít odličovací krém a tampóny, které jsou základním vybavením této místnosti. Na recepci také nabízíme možnost zakoupení výhodných permanentek a různých typů krémů do solária značky Aloha, pro urychlení Vašeho opálení.   Solárium LUXURA Hapro Luxura X7 42 Sli (18 x 120 W, 24 x 100 W, 4 x 400 W)   Turisté (zákazníci Hotelu Palác)   5 Kč    /           min Dlouhodobě ubytovaní   7 Kč    /           min Veřejnost   9 Kč    /           min

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Palác - Nabízené služby

Slevy pro CK a skupiny po domluvě
Děti do 6-ti let zdarma (bez nároku na lůžko!)
Dětská postýlka zdarma

Hotel Palác - Vybavení pokojů

Hotel disponuje 44 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji a 11 apartmány, které jsou připraveny splnit nároky i těch nejnáročnějších klientů. Hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Každý pokoj si drží vysoký standart vybavení, zahrnující vlastní sociální zařízení, WIFI zdarma, lednici, rychlovarnou konvici a hlavně kuchyňský koutek s varnou deskou, zajišťující komfort a nic nebránící pocit cítit se „jako doma“. Turistické pokoje jsou pak navíc vybaveny TV přijímačem a fénem. Za poplatek je k dispozici hotelová prádelna a počítačová místnost s internetem. To vše, v kombinaci s výhodnou polohou v blízkosti všech významných olomouckých památek, tvoří z Hotelu Palác ideální místo pro Váš pobyt.

Hotel Palác - Možnosti stravování

Café Palác
Stylová olomoucká kavárna situovaná v centru historického města
 
Café Palác je stylová olomoucká kavárna situovaná v centru historického města. Ochutnat můžete vynikající kávu, řadu alkoholických a nealkoholických nápojů nebo domácí dezerty. Předností kavárny je příjemné venkovní posezení na zahrádce, kde nechybí pergola pro horké letní dny.
 
Potřebujete kontaktovat provozovatele kavárny? Nebo si chcete rezervovat místo pro svou plánovanou akci či večírek?
 
+ 420 737 163 155, info@anaviko.cz
 
http://www.anaviko.cz/
 
Otevírací doba:
 
Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 21:00
So: 9:00 - 16:00
Ne: zavřeno

Hotel Palác - Okolí ubytování

Za návštěvu rozhodně stojí i poutní chrám a ZOO na nedalekém Svatém Kopečku. Pro milovníky aktivní dovolené je k dispozici aquapark, lanové centrum nebo laser game arena. V Olomouci lze i navštívit muzeum automobilových veteránů nebo muzeum vojenské pevnosti.
Příroda a okolí úrodné Hané přímo vybízí k aktivní cyklodovolené! V našem hotelu jsou cyklisté samozřejmě srdečně vítáni. Pro hotelové hosty je k dispozici úschovna kol. Neváhejte a vydejte se poznávat krásy nedalekého CHKO Litovelské pomoraví nebo navštivte malebné hrady Bouzov a Sovinec. Ideální pro rodinné výlety s dětmi!

Fotografie Hotel Palác

Hotel Palác
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Palác

Velká mapa