Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Zeeman, ubytování Studená

Penzion Zeeman najdete na břehu rybníka v líbezné krajině jižních Čech mezi  Telčí a Jindřichovým Hradcem v městečku Studená.  Celoročně nabízíme ubytování  v  6  apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Penzion Zeeman najdete na břehu rybníka v líbezné krajině jižních Čech mezi  Telčí a Jindřichovým Hradcem v městečku Studená.  Celoročně nabízíme ubytování  v  6  apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Kemp se nachází na pozemku u penzionu na břehu rybníka. Nabízíme místo pro 4 až 5 karavanů.  Místo pro karavan vám rádi vybereme. K dispozici je elektrické připojení, sprcha a wc. Hosté penzionu i kempu mohou během svého pobytu využít  zastřešenou terasu, kde jsou připraveny  tradiční… Více… holandské a české společnské hry. V případě potřeby je možné se připojit na internet. Za mírný poplatek můžete využít saunu.     Otevírací doba 8.00 - 20.00h.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Penzion Zeeman - Vybavení pokojů

Kapacita penzionu je 6  apartmánů. Jeden z apartmánů je zařízený jako bezbariérový. Celkem se u nás může ubytovat 30 osob. Každý z apartmánů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, wc a umyvadlem, malou kuchyňku s chladničkou, jídelní stůl a posezení. Tři apartmány jsou dvolůžkové s možností přistýlek. Další jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. Každý apartmán  má samostatně regulovatelné podlahové vytápění a vlastní vstup a patro s ložnicí. Ložnici je možné také připravit v přízemí.

Penzion Zeeman - Možnosti stravování

Rádi vám také na základě vaší objednávky připravíme snídani nebo nachystáme večerní grilování.

Penzion Zeeman - Okolí ubytování

Penzion naleznete na břehu rybníka v městečku Studená. V okolí jsou skvělé cyklostezky, volejbalové hřiště
Studená se nachází v Jižních Čechách mezi městy Pelhřimov (severním směrem), Telčí (východním směrem) a Jindřichovým Hradcem (jižním směrem).Z dálnice D1 Praha – Brno sjedete na 90 km u Humpolce a potom je to ješte 45 km po silnici číslo 34 směr Jindřichův Hradec a následně číslo 23 směr Telč.Vzdálenost Studená Amsterdam je zhruba 1000 km.

Fotografie Penzion Zeeman

Penzion Zeeman
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Zeeman

Velká mapa