Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Heligonky, ubytování Brno

Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum města dostupné do 15-ti min. pěšky, nebo veřejnou dopravou (5min) s bezproblémovou dostupností na brněnské výstaviště. Nabízíme 17 zrekonstruhovaných pokojů, vybavených TV. Celý pension je pokrytý bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi) - zdarma.  Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum města dostupné do 15-ti min. pěšky, nebo veřejnou dopravou (5min) s bezproblémovou dostupností na brněnské výstaviště. Nabízíme 17 zrekonstruhovaných pokojů, vybavených TV. Celý pension je pokrytý bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi) -… Více… zdarma.  Pro naše hosty a návštěvníky penzionu máme k dispozici uzavřené parkoviště. Vaše vozidlo je jen pár kroků od recepce. V nočních hodinách je parkoviště bezpečně uzavřené, pod stálou kontrolou bezpečnostních kamer. V pensionu nabízíme také konferenční prostory s kapacitou 60 osob. V pensionu U Heligonky máte na výběr z ubytování: jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj. Recepce je otevřena denně od 16h - do 21h. Služby Turistické informace Denní pokojová služba   Obecné Nekuřácké pokoje Rodinné pokoje Topení Všechny prostory nekuřácké Personál hovoří těmito jazyky:   v angličtině v češtině

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 513 Kč za osobu na noc!

Penzion U Heligonky - Vybavení pokojů

Vybavení pensionu: Koupelna Sprcha Toaleta Koupelna Zvířata. Domácí zvířata nejsou povolena. Obývací prostor Posezení Média a technologie TV Satelitní programy Internet. 
Jednolůžkový pokoj: velikost pokoje: 17 m² Postel: 1 jednolůžková postel, Vybavení pokoje: Posezení, Topení, Sprcha, Toaleta, Koupelna, TV, Satelitní programy. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích.
Dvoulůžkový pokoj: Velikost pokoje: 17 m² Typy postelí: 2 jednolůžkové postele nebo 1 velká manželská postel. Vybavení pokoje: Psací stůl, Posezení, Topení, Skříň/Šatna, Sprcha, Toaleta, Koupelna, TV, Satelitní programy. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích.
Třílůžkový pokoj: Velikost pokoje: 20 m² Postele: 3 jednolůžkové postele Vybavení pokoje: Psací stůl, Posezení, Topení, Skříň/Šatna, Sprcha, Toaleta, Koupelna, TV, Satelitní programy. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích.
Apartmá: Velikost pokoje: 25 m² Postele: 2 jednolůžkové postele, 1 velká manželská postel. Vybavení pokoje: Posezení, Topení, Skříň/Šatna, Sprcha, Toaleta, Koupelna, TV, Satelitní programy. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích.

Penzion U Heligonky - Okolí ubytování

Nacházíme se v klidné části Brna nedaleko městského, historického a kulturního centra.
 
Penzion je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Jen dvě zastávky tramvaje od Hlavního vlakového nádraží Brno.  A jednu zastávku po příjezdu autobusu na stanici staré autobusové nádraží, Benešova třída.( naproti hotelu Grand ) Obě varianty platí při výstupu na tramvajové zastávce Körnerova, odkud je to na penzion 5 min pěšky. Od vlakového nádraží tramvají č. 2 směr Stará osada, nebo č. 4 směr Obřany.
 

Fotografie Penzion U Heligonky

Penzion U Heligonky
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Heligonky

Velká mapa