Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartments Ostrava Vítkovice, ubytování Ostrava

Apartments Ostrava Vítkovice se nachází v Ostravě, 500 metrů od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště. Všechny apartmány jsou plně klimatizované. Apartments Ostrava Vítkovice se nachází v Ostravě, 500 metrů od Národní kulturní památky Dolní Vítkovice. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště. Všechny apartmány jsou plně klimatizované. Apartmány se nachází v památkově chráněné historické budově z roku 1910, která prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2008. Podkrovní apartmány byly pro naše hosty otevřeny v roce 2015. Nabízíme vlastní kamerově hlídané… Více… parkoviště ve dvoře hotelu. Otevírací doba recepce je od 15:00 - 23:59.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 413 Kč za osobu na noc!

Apartments Ostrava Vítkovice - Vybavení pokojů

Apartmán zahrnuje TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou deskou i rychlovarnou konvicí a koupelnu se sprchou, případně vanový box.
Apartmány jsou nadstandartních rozměrů, 150m2 v případě větších, minimálně však 75m2. Všechny apartmány jsou plně klimatizovány, vybaveny kuchyňskou linkou pro přípravu jednodušších jídel. V obývacích pokojích je umístěna LCD Televize spolu s CD přehrávači. 

Apartments Ostrava Vítkovice - Okolí ubytování

Hotel se nachází v pěší dostupnosti Národní kulturní památky oblasti Dolních Vítkovic, 500m. Hotel se nachází na rohu křižovatky ulic Ruská a Výstavní.
Podkrovní apartmány leží 2km od centra města Ostravy, 2,3 km od ulice Stodolní a 1,7 km od Hlavního autobusového nádraží. Nejbližší letiště Leoše Janáčka je vzdáleno 17 km.

Fotografie Apartments Ostrava Vítkovice

Apartments Ostrava Vítkovice
Zvětšit fotografii

Mapa Apartments Ostrava Vítkovice

Velká mapa