Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Castle View Apartments , ubytování Bohdalovice

Jedinečné ubytování v Castle View Apartments, které patří podle mnohých klientů k nejlepším v Českém Krumlově, nabízí příjemné, pohodlné a dobře vybavené apartmány. Tři z nich mají výhled na hrad a zámek Český Krumlov. Najdete nás v samém historickém centru Českého Krumlova, pouhých 40 metrů od náměstí Svornosti. Jedinečné ubytování v Castle View Apartments, které patří podle mnohých klientů k nejlepším v Českém Krumlově, nabízí příjemné, pohodlné a dobře vybavené apartmány. Tři z nich mají výhled na hrad a zámek Český Krumlov. Najdete nás v samém historickém centru Českého Krumlova, pouhých 40 metrů od náměstí Svornosti. Penzion Castle View Apartments se nalézá v domě porostlém břečťanem v Šatlavské… Více… ulici č. 140, pouhých 40 metrů od náměstí Svornosti. Tři apartmány ze sedmi mají bezkonkurenční výhled na zámek. Cena hlídaného parkování v areálu pivovaru Eggenberg nebo bližšího, oploceného parkování na Linecké ulici, je 150 Kč za vozidlo a noc. Wi-Fi: vysokorychlostní internetové připojení je zdarma v každém apartmánu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 773 Kč za osobu na noc!

Castle View Apartments - Vybavení pokojů

 
Apartmány jsou velmi dobře vybavené: kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednička, koupelna s vanou nebo sprchou, případně s jejich kombinací, vyhřívané podlahy koupelen, TV-SAT, telefon, fén, varná konvice, kávovar, sejf… Apartmány jsou nekuřácké a pobyt domácích ani ostatních zvířat není dovolen.
 
APARTMÁN V PODKROVÍ S VÝHLEDEM NA ZÁMEK (52 m2)
Luxusní "svatební" apartmán s dvoulůžkem s baldachýnem a 2 přistýlkami, trámovým stropem, výhledem na hrad a zámek Krumlov. Vhodné pro novomanžele, zamilované, romantiky i podnikatele. Doporučujeme nejen pro svatební noc.
 
 APARTMÁN V PODKROVÍ (42 m2)
Luxusní "svatební" apartmán s dvoulůžkem s baldachýnem a 1 přistýlkou, trámový strop. Vhodné pro novomanžele, zamilované, romantiky i podnikatele. Doporučujeme nejen pro svatební noc.
 
APARTMÁN V 1. PATŘE S VÝHLEDEM NA ZÁMEK (58 m2)
Luxusní apartmán s 1 dvoulůžkem v jedné ložnici, 2 lůžky v druhé ložnici a 2 přistýlkami v obývacím pokoji, nádherný výhled na zámek, vyhřívaná podlaha koupelny, 2 WC.
 
APARTMÁN V 1. PATŘE (45 m2)
Apartmán se 2 dvoulůžky v oddělených ložnicích a 1 přistýlkou v obývacím pokoji. Menší koupelna má sprchový kout. Pod okny obývacího pokoje a kuchyňky a jedné ložnice je oblíbená restaurace, v létě s terasou (zavírací doba je 23 hodin).
 
APARTMÁN S BALKÓNEM S VÝHLEDEM NA ZÁMEK (55 m2)
Luxusní apartmán s 1 dvoulůžkem v jedné ložnici, 2 lůžky ve druhé ložnici a 2 přistýlkami v obývacím pokoji, panoramatický výhled na zámek z balkónu, vyhřívaná podlaha koupelny, 2 WC.
 
APARTMÁN S DVORKEM (46 m2)
Apartmán se 2 dvoulůžky v oddělených ložnicích a 1 přistýlkou v obývacím pokoji; apartmán zčásti v suterénu. Je zde obývací pokoj s kuchyňkou. Menší koupelna má sprchový kout. Zvláštní vchod z postranní ulice na dvorek pod otevřeným nebem, možnost posezení na dvorku.
 
APARTMÁN V PŘÍZEMÍ (24 m2)
Apartmán v úrovni ulice s 1 dvoulůžkem. Součástí apartmánu je kuchyňka. V malé koupelně je sprchový kout. Před okny apartmánu je oblíbená restaurace, v létě s terasou (zavírací doba je 23 hodin).

Castle View Apartments - Možnosti stravování

Snídaně formou bufetu v ceně.

Fotografie Castle View Apartments

Castle View Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Castle View Apartments

Velká mapa