Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Ubytování U hladové Zdi, ubytování Praha 5

Ubytování U hladové Zdi nabízí možnost ubytování v historickém centru Prahy na Malé Straně. Ubytování U hladové Zdi nabízí možnost ubytování v historickém centru Prahy na Malé Straně s dokonalým dopravním spojením městské hromadné dopravy a přesto nabízí klidný nerušený pobyt. Apartmán je vybaven mikrovlnkou, varnou konvicí, drobným kuchyňským vybavením a sprchovým koutem, vlastním sociálním zařízením. Apartmán je v historickém domě. Plně pokryt WiFi signálem. V ceně pobytu jsou čistě povlečené postele, svěží ručníky a mapa centra pro základní orientaci. Při uvítání Vám rádi ukážeme zajímavá a oblíbená místa, doporučíme podniky, kam je dobré si zajít na jídlo či nákup a kterým se třeba raději vyhnout.… Více… Zasvětíme Vás do toho, jak funguje městská hromadná doprava nebo kde se dá parkovat, pokud přijede autem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Ubytování U hladové Zdi - Vybavení pokojů

Apartmán je umístěn v druhém patře, s okny do klidného dvora. V ložnici je stůl, židle a skříň, oddělené postele lze na přání přirazit k sobě. Ve vedlejší místnosti jsou je již zmíněné vybavení pro přípravu jednoduchých jídel a nápojů, umyvadlo a sprchový kout a samostatné WC.

Ubytování U hladové Zdi - Možnosti stravování

Apartmán je vybaven mikrovlnkou, varnou konvicí a drobným kuchyňským vybavením. V blízkosti apartmánu se nachází celá řada restauračních zařízení. 

Ubytování U hladové Zdi - Okolí ubytování

Apartmán se nachází přímo v historickém centru hlavního města Praha. Je to jen 12 minut pěšky ke Karlovu mostu a k Národnímu divadlu stačí přejít most.
Apartmán je snadno dostupné vlastním vozem, stejně jako městskou hromadnou dopravou.

Fotografie Ubytování U hladové Zdi

Ubytování U hladové Zdi
Zvětšit fotografii

Mapa Ubytování U hladové Zdi

Velká mapa