Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL PETR, ubytování Praha 5

Hotel Petr nabízí komfortní ubytování blízko centra Prahy pro obchodní i turistickou klientelu. Hotel Petr nabízí komfortní ubytování blízko centra Prahy pro obchodní i turistickou klientelu. Recepce v nepřetržitém provozu poskytuje sekretářské a směnárenské služby, on-line prodej vstupenek na pražská kulturní představení, internetový koutek a drobný prodej. Garáže jsou jen 50 m od hotelu. V jídelně podáváme snídaně formou bufetu s kvalitním a širokým sortimentem, včetně zdravé výživy. Další stravovací služby zajistíme pro předem objednané akce. Nabízíme prostory pro obchodní jednání či pracovní konference s kapacitou do 35 osob. K dispozici je prezentační technika i internet. Občerstvení a stravování zajistíme pro… Více… předem objednané akce.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL PETR - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní WC, sprchu, fén, telefon, sejf, satelitní TV, lednici a rychlovarnou konvici. Připojení k internetu zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací.

HOTEL PETR - Možnosti stravování

V jídelně podáváme snídaně formou bufetu s kvalitním a širokým sortimentem, včetně zdravé výživy. Speciální dietu je možné zajistit na žádost klienta. Další stravovací služby zajistíme pro předem objednané akce.

HOTEL PETR - Okolí ubytování

Hotel Petr je situován v centru Prahy na rozhraní Malé Strany a Smíchova, blízko obchodní zóny Anděl – Nový Smíchov. Docházková vzdálenost do historického centra Prahy je 15 minut nebo 2 zastávky tramvají k Národnímu divadlu. Nabízíme ubytování ve 40 pokojích v pětipatrové budově s výtahem.
Hotel Petr je snadno dostupný vlastním vozem i městskou hromadnou dopravou.

Fotografie HOTEL PETR

HOTEL PETR
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL PETR

Velká mapa