Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Rodinný Pension Milada, ubytování Klecany

Rodinný penzion Milada je situován na okraji malého města Klecany v těsné blízkosti Prahy. Rodinný penzion Milada je situován na okraji malého města Klecany v těsné blízkosti Prahy. Penzion se nachází v klidném prostředí s výbornou dostupností pražské MHD. Nabízíme možnost ubytování v jednolůžkovém/dvoulůžkovém/třílůžkovém pokoji. V areálu je dále celodenně uzamčené parkoviště. Celková kapacita penzionu je 6 lůžek, to je 1 dvoulůžkový pokoj 1 jednolůžkový pokoj a 1 třílůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV na pokoji, možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. Součástí penzionu je relaxačně upravená zahrada. V areálu je parkoviště, které je celodenně uzamčené.… Více… Penzion Milada nabízí celoroční využití pro služební pobyt i rekreační pobyt rodin s dětmi. Možnost pronájmu vsech pokojů

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Rodinný Pension Milada - Vybavení pokojů

Celková kapacita penzionu je 6 lůžek, to je 1 dvoulůžkový pokoj 1 jednolůžkový pokoj a 1 třílůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV na pokoji, možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. Součástí penzionu je relaxačně upravená zahrada.

Rodinný Pension Milada - Možnosti stravování

V Penzionu možnost snídaně. Blízké restauraci v obci cca 500 m.

Rodinný Pension Milada - Okolí ubytování

Rodinný penzion Milada je situován na okraji malého města Klecany v těsné blízkosti Prahy. Penzion se nachází v klidném prostředí s výbornou dostupností pražské MHD (metro C do 15 min), výstavního areálu PVA Letňany i nákupních center včetně multikina. V okolí je krásná přírodní zóna v povodí Vltavy, cyklistické trasy do Prahy - Troje aj. Ideální místo pro turistické výlety za historickými i kulturními památkami Prahy a okolí.
Popis cesty autem z Prahy - po silnici E55 (dálnice D8) na sjezd Exit 1 směr Klíčany, Odolena Voda, podjet pod dálnicí, na kruhovém objezdu rovně směr Klíčany, Odolena Voda, po cca 3 km odbočit doleva na Klecany, po asi 1 km znovu doleva na Klecany a po cca 700 m po odbočení dojedete k penzionu. Cesta autobusem č. 374 nebo 371 ze stanice metra „C“ Kobylisy na zastávku Klecany „U hřbitova“, popojít 30 m ke křižovatce.

Fotografie Rodinný Pension Milada

Rodinný Pension Milada
Zvětšit fotografii

Mapa Rodinný Pension Milada

Velká mapa